Gdy Piotr Żyła zastał ten widok, mocno się zdziwił. Przygotował się do matury, a tu zaskoczenie

2021-05-03 13:37 kkn
Piotr Żyła
Autor: Instagram/piotr_zyla_official Piotr Żyła

Majówka dla maturzystów jest zdecydowanie innym okresem niż dla większości społeczeństwa. Już w poniedziałek ruszą tegoroczne matury i pierwsze dni maja to ostatni moment, aby doszlifować swoją wiedzę. O zbliżających się egzaminach dojrzałości postanowił przypomnieć także Piotr Żyła. Polski skoczek jak zwykle rozbawił fanów i zadeklarował gotowość do matury. Problem w tym, że na sali pojawił się nieco za wcześnie.

Matura od zawsze stanowi bardzo etap w życiu każdego młodego człowieka. Od wyników na tym egzaminie zależą losy uczniów i tego, czy uda im się dostać na wymarzony kierunek, czy jednak będą musieli poszukać innego rozwiązania. Dlatego uczniowie przygotowujący się do matury pierwsze dni maja spędzają zazwyczaj inaczej niż reszta młodych osób i starają się przypominać ostatnie rzeczy i naładować baterie przed ciężkimi dniami. Bo egzaminy maturalne trwają niemal cały miesiąc. Tegoroczne rozpoczną się już 4 maja. Przypomnieć o tym postanowił Piotr Żyła, który jak zwykle rozbawił fanów w mediach społecznościowych.

Adam Małysz z żoną Izabelą musieli wysłuchiwać obrzydliwych plotek na swój temat. To było bolesne

Piotr Żyła na maturze

Mistrz świata z Oberstdorfu również w majówkę nie może liczyć na dłuższy odpoczynek. Skoczkowie są już w trakcie przygotowań do kolejnego sezonu i ciężka pracują, aby znów brylować formą. Piotr Żyła w poniedziałkowe popołudnie wybrał się na salę gimnastyczną, która została przekształcona w miejsce, gdzie odbędzie się egzamin maturalny. Cała sala została zastawiona przez stoły i krzesła.

Piotr Żyła wykształcenie

- Ja już gotowy. Ale jeszcze nikt nie przyszedł - napisał Żyła w opisie do fotografii z zafrasowaną miną. Skoczek raczej nie ma powodów, aby znów przystępować do matury, bo jakiś czas temu obronił licencjat w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie i najpewniej to kolejny żart mistrza świata. Niektórzy fani dali się jednak nabrać i życzyli skoczkowi powodzenia. A to prędzej czy później i tak się przyda.

Gdy Justyna Żyła zobaczyła, co napisała, w pośpiechu zmieniła swój wpis z WTOPĄ. Nie mogła tego zostawić!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze