Adam Małysz z żoną Izabelą musieli wysłuchiwać obrzydliwych plotek na swój temat. To było bolesne

2021-05-03 12:27
Izabela Małysz, Adam Małysz
Autor: Instagram/adammalyszofficial Izabela Małysz i Adam Małysz

Plotki potrafią powstawać w tempie błyskawicy. Wystarczy, że jedna osoba podsunie rozmówcy dziwaczny pomysł dotyczący innej osoby i po chwili nie do końca prawdziwa informacja rozchodzi się z ogromną prędkością. Najczęściej plotki są krzywdzące dla jednej ze strony, o czym swego czasu przekonali się Adam i Izabela Małyszowie. Były skoczek narciarski w jednym z wywiadów przypomniał o bolesnym momencie i "wieściach", które nie miały nic wspólnego z prawdą.

Nie na pozór utarło się mawiać, że słowa potrafią ranić niekiedy mocniej niż czyny. Niesprawdzone informacje na temat drugiej osoby potrafią wyrządzić dużą krzywdę, zwłaszcza jeśli rozniosą się w szerszych kręgach. A później ciężko sprostować niektóre "rewelacje", które wyciekły z zupełnie niewiarygodnego źródła. Takie doniesienia są chlebem powszednim dla sportowców. Ci nierzadko muszą dementować niektóre plotki, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Najczęściej są to informacje dotyczące ich życia prywatnego. Adam Małysz przez wiele lat kariery i bycia na piedestale, musiał mierzyć się z tym problemem. Wybitny skoczek często opowiadał o perypetiach z niesprawdzonymi informacjami, o które był bardzo często pytany. Okazuje się, że z bolesnymi plotkami spotkał się już dużo wcześniej.

Adam Małysz rodzina

Adam Małysz nigdy nie należał do grona sportowców, którzy lubią wieść rozrywkowy tryb życia. Był to również jeden z powodów, dla których Orzeł z Wisły cieszył się tak ogromną popularnością. Małysz bardzo często podkreślał, jak ważna jest dla niego rodzina. Od wielu lat związany jest z Izabelą Małysz. Małżeństwo ma 23-letnią córkę Karolinę, o której również zaczęto mówić i pisać dosyć sporo.

Bolesne plotki o Małyszu

Mało kto może jednak pamiętać, że Adam i Izabela Małyszowie w bardzo młodym wieku wzięli ślub. Skoczek miał 19, a jego wybranka 18 lat. Rzadko kiedy zdarza się, aby tak młodzi ludzie stawali na ślubnym kobiercu. Niestety nie brakowało bolesnych plotek na temat powodów tak szybkiej decyzji. Adam Małysz opowiedział o nich w programie "Dzień Dobry TVN". Szczegóły znajdziecie w poniższej galerii.

Po latach żona Małysza zdecydowała się wyznać prawdę o porodzie. Izabela Małysz przeżywała bolesne chwile

kkn
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze