Izabela Małysz, Adam Małysz

i

Autor: Instagram/adammalyszofficial Izabela Małysz i Adam Małysz

Adam Małysz z żoną Izabelą musieli wysłuchiwać obrzydliwych plotek na swój temat. To było bolesne

2021-05-03 12:27

Plotki potrafią powstawać w tempie błyskawicy. Wystarczy, że jedna osoba podsunie rozmówcy dziwaczny pomysł dotyczący innej osoby i po chwili nie do końca prawdziwa informacja rozchodzi się z ogromną prędkością. Najczęściej plotki są krzywdzące dla jednej ze strony, o czym swego czasu przekonali się Adam i Izabela Małyszowie. Były skoczek narciarski w jednym z wywiadów przypomniał o bolesnym momencie i "wieściach", które nie miały nic wspólnego z prawdą.

Nie na pozór utarło się mawiać, że słowa potrafią ranić niekiedy mocniej niż czyny. Niesprawdzone informacje na temat drugiej osoby potrafią wyrządzić dużą krzywdę, zwłaszcza jeśli rozniosą się w szerszych kręgach. A później ciężko sprostować niektóre "rewelacje", które wyciekły z zupełnie niewiarygodnego źródła. Takie doniesienia są chlebem powszednim dla sportowców. Ci nierzadko muszą dementować niektóre plotki, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Najczęściej są to informacje dotyczące ich życia prywatnego. Adam Małysz przez wiele lat kariery i bycia na piedestale, musiał mierzyć się z tym problemem. Wybitny skoczek często opowiadał o perypetiach z niesprawdzonymi informacjami, o które był bardzo często pytany. Okazuje się, że z bolesnymi plotkami spotkał się już dużo wcześniej.

Adam Małysz rodzina

Adam Małysz nigdy nie należał do grona sportowców, którzy lubią wieść rozrywkowy tryb życia. Był to również jeden z powodów, dla których Orzeł z Wisły cieszył się tak ogromną popularnością. Małysz bardzo często podkreślał, jak ważna jest dla niego rodzina. Od wielu lat związany jest z Izabelą Małysz. Małżeństwo ma 23-letnią córkę Karolinę, o której również zaczęto mówić i pisać dosyć sporo.

Bolesne plotki o Małyszu

Mało kto może jednak pamiętać, że Adam i Izabela Małyszowie w bardzo młodym wieku wzięli ślub. Skoczek miał 19, a jego wybranka 18 lat. Rzadko kiedy zdarza się, aby tak młodzi ludzie stawali na ślubnym kobiercu. Niestety nie brakowało bolesnych plotek na temat powodów tak szybkiej decyzji. Adam Małysz opowiedział o nich w programie "Dzień Dobry TVN". Szczegóły znajdziecie w poniższej galerii.

Po latach żona Małysza zdecydowała się wyznać prawdę o porodzie. Izabela Małysz przeżywała bolesne chwile

Sonda
Czy Adam Małysz to najlepszy polski sportowiec w historii?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze