Izabela Małysz, Adam Małysz

i

Autor: SE Izabela Małysz, Adam Małysz

Po latach żona Małysza zdecydowała się wyznać prawdę o porodzie. Izabela Małysz przeżywała bolesne chwile

2021-04-26 18:47

Adam Małysz i Izabela Małysz od wielu lat idą wspólnie przez życie jako małżeństwo. Jedna z najpopularniejszych par w naszym kraju musiała jednak przezwyciężyć wiele przeciwności. Nie jest tajemnicą, że zawodowa kariera sportowca nie ułatwiała prowadzenia życia rodzinnego Adamowi Małyszowi. Ukochana żona była dla niego jednak przez te wszystkie lata bardzo wyrozumiała. Nawet wtedy, gdy tuż po narodzinach córki Karoliny musiał wyjechać z kraju. Mimo, że była to dla niej bolesna sytuacja, to dopiero po latach opowiedziała o tym szerzej.

Adam Małysz i Izabela Małysz ślub wzięli w 1997 roku. Byli wtedy jeszcze bardzo młodzi, a niedługo później na świat przyszła ich córka Karolina. Dziś jest już dorosłą kobietą, która planuje ślub z wieloletnim partnerem. Jednak wtedy całej rodzinie nie było łatwo. Rosnąca popularność Adama Małysz miała wpływ na wszystkich, o czym przeczytacie w poniższej galerii zdjęć. Sportowe życie zdecydowanie nie sprzyja pielęgnowaniu rodzinnych więzów. W związku z tym, że Adam Małysz musiał brać udział w wielu zgrupowaniach i startował na skoczniach całego świata, jego żona często zostawała sama i miała na swojej głowie cały dom oraz wychowanie córki. Niedługo po porodzie Adam Małysz także udał się do Finlandii. Gdy po latach Izabela Małysz wróciła myślami to tamtych czasów, wyłonił się obraz kobiety, która dzielnie znosiła przeciwności i choć często czuła ból i cierpiała na samotność, to zawsze była bardzo silna.

Zobacz: Tym razem miarka już się przebrała! Piotr Żyła popełnił kardynalny błąd. Nie było dla niego litości

Izabela Małysz o porodzie

Izabela Małysz o swoim porodzie opowiadała w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" w 2003 roku, gdy jej mąż święcił wielkie sukcesy w skokach narciarskich. Wracając do trudniejszych momentów, dawała poznać, że wiele zawdzięcza rodzicom. Teściowie Adama Małysza bardzo pomagali młodemu małżeństwu. - Mąż był ze mną do ostatniej chwili. Później pojechał do domu. Jest bardzo wrażliwy - zaczęła opowieść o porodzie Izabela Małysz. Chwilę później relacja stała się jeszcze bardziej przejmująca. - Dwa dni później, gdy byłam jeszcze w szpitalu, wyjechał do Finlandii. Zostałam sama z córeczką. Wszystko wydarzyło się tak szybko. Najpierw ślub, potem dziecko. Byłam młodą dziewczyną. Gdyby nie moi rodzice, nie wiem, jak bym sobie poradziła - relacjonowała dalej.

Sprawdź: Marcin Najman wywęszył światowy spisek. To zmowa, którą łatwo obalić?!

Sonda
Czy podoba Ci się Izabela Małysz?

Żona Małysza o mężu i życiu rodzinnym

Życie rodzinne z wiadomych względów zawsze trochę cierpiało przez kolejne wyjazdy Adama Małysza i małżeństwo nigdy tego nie ukrywało. W najtrudniejszych momentach byli jednak razem. Ile dni w roku żona skoczka spędzała sama? - Dwieście dni w roku. Może troszkę mniej. Pierwsze dwa lata były bardzo trudne. Potem już coraz łatwiej. Człowiek do wszystkiego jest się w stanie przyzwyczaić - przyznała w wywiadzie. Rzadko wypowiadająca się w mediach Izabela Małysz zdecydowała się też na szczere wyznanie i odniesienie się do powiedzenia: "Żona to dla skoczka minus pięć metrów, a córka kolejne pięć". - Pierwszy raz usłyszałam te słowa jeszcze na ślubie. Nie pamiętam, czy nie od trenera Mikeski. Było mi przykro. Jakie to ma znaczenie, czy ktoś ma żonę albo dziecko? Sport to jest sport. On już zapisał się na kartach historii. Wszyscy powinni być dumni z jego sukcesów - komentowała, dodając, że gdy Adam Małysz wracał do domu, to nie migał się od ojcowskich obowiązków i starał się pomagać wybrance serca.

Sprawdź: Gejowska propozycja randki dla Mariusza Pudzianowskiego. Jasno określił swoją orientację i złamał tysiące serc

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze