Życie Adama Małysza i żony kompletnie się zmieniło. Izabela Małysz opowiedziała o trudnym momencie w małżeństwie

2021-04-05 10:51 Damian Okła
Izabela Małysz, Adam Małysz
Autor: Instagram/adammalyszofficial Izabela i Adam Małyszowie

Adam Małysz od kiedy tylko zaczął odnosić sukcesy na sportowej arenie, był na ustach milionów Polaków. O jego sukcesach mówiło się tygodniami, a w pewnym momencie Orzeł z Wisły był jednym z najbardziej rozpoznawalnych osób w kraju. To z kolei spowodowało, że jego życie prywatne mocno się zmieniło. Żona naszego wybitnego skoczka, Izabela Małysz w jednym z wywiadów wyjawiła, jak wiele się zmieniło niedługo po ich ślubie, a co miało związek z rosnącą popularnością Małysza.

Ikon w polskim sporcie jest sporo, ale mało która z nich dorównuje Adamowi Małyszowi. Skoczek narciarski w najlepszym okresie swojej kariery był postacią, którą bardziej lub mniej kojarzył każdy Polak. W latach gdy w kraju nad Wisłą nie było zbyt wiele powodów do radości ze sportowych sukcesów, Małysz całkowicie zdominował swoją dyscyplinę sportu i każdy chciał być choć w najmniejszym stopniu członkiem tworzącej się historii. Popularność ma jednak swoje minusy, o czym wie każda gwiazda sportu. Duża rozpoznawalność ma wpływ na rodzinę zawodnika. Doskonale wie o tym Izabela Małysz, żona naszego wybitnego reprezentanta. Z popularnością radzić musiał sobie nie tylko skoczek, ale również i jego ukochana. A wszystko zaczęło się tak naprawdę w pierwszych latach XXI wieku. W sezonie 2000/01 Adam Małysz pierwszy raz w historii wygrał Turniej Czterech Skoczni.

Sprawdź: Karolina Małysz postanowiła zmienić nazwisko. Córka Adama Małysza nie chce tego odkładać

Ta sztuka nie udała się wcześniej żadnemu z Polaków, a niemiecko-austriacka impreza cieszyła się w wówczas jeszcze większym prestiżem niż obecnie. Zwycięstwo w tamtym sezonie spowodowało, że o nazwisko Małysza zaczęto odmieniać przez wszystkie przypadki. W wywiadzie dla portalu onet.pl Izabela Małysz opowiedziała, jak rosnąca popularność wpłynęła na ich małżeństwo. Sukcesy skoczka nadeszły niedługo po tym, jak para wzięła ślub. Szczegóły poznacie w galerii poniżej.

Zobacz: Żona Małysza oskarżana o zdrady. Paskudne słowa o romansie Izabeli Małysz. Powiedziała całą prawdę

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze