Marcin Najman

i

Autor: Instagram/marcin.najman Marcin Najman

Marcin Najman wywęszył światowy spisek. To zmowa, którą łatwo obalić?!

2021-04-26 11:17

Choć Marcin Najman nie współpracuje już z federacją FAME MMA i pod tym względem mógł nieco zniknąć z radarów, to jednak sam robi wszystko, aby nie dać o sobie zapomnieć. Były pięściarz nie tylko próbuje realizować się w obszarze sportu, ale dzieli się również kontrowersyjnymi opiniami na różne inne tematy. Tak też postąpił i tym razem. Z jego słów możemy wyciągnąć nauki o... światowym spisku biznesmenów!

Sport i nie tylko

Najgłośniej o Marcinie Najmanie bez wątpienia zrobiło się pod koniec ubiegłego roku. Wówczas wziął on udział w gali FAME MMA, która jednak zakończyła się prawdziwym skandalem. Częstochowianin miał prywatny konflikt ze swoim rywalem z klatki, Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim, przez co stracił nad sobą kontrolę i dwukrotnie potraktował go nieprzepisowymi ciosami. Sędziowie nie mieli wyjścia - zakończył starcie przedwcześnie, a do wszystkiego długo jeszcze wracało się w atmosferze skandalu i kontrowersji. W ten sposób Marcin Najman zakończył także przygodę z federacją FAME MMA, ale nie do końca ze sportem. Wziął się bowiem za organizowanie własnych gal, którym nadał nazwę MMA-VIP. I tam jednak uznał wyższość rywala, przegrywając na start z "Taxi Złotówą".

Tym razem miarka już się przebrała! Piotr Żyła popełnił kardynalny błąd. Nie było dla niego litości

Ale były pięściarz bardzo lubi wybiegać także i do tematów, które nie są związane ze sportem. Tak postąpił przy okazji swego ostatniego wynurzenia na Instagramie. Były pięściarz wywęszył światowy spisek! Szczegóły znajdziecie w poniższej galerii zdjęć.

Teraz już wiadomo wszystko o małżeństwie Justyny Kowalczyk. Nie mogła przestać patrzeć, gdy jej mąż urządził jazdę

Najlepszy wynik polskich zapaśników od 100 lat. Prezes Andrzej Supron dumny z reprezentantów
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze