Karolina Małysz i Adam Małysz

i

Autor: Instagram Karolina Małysz i Adam Małysz

Córka Małysza szczerze o kłótniach w domu. Takie relacje ma Karolina Małysz z rodzicami. Nie owijała w bawełnę!

2021-03-17 15:40

Karolina Małysz na Instagramie staje się coraz popularniejsza wśród kibiców skoków narciarskich. Córka Adama Małysza i Izabeli Małysz staje się coraz pewniejsza w publikowanych przez siebie treściach w sieci. Ostatnio postanowiła zaserwować prawdziwą gratkę dla swoich obserwujących. W serii pytań odpowiedziała m.in. o tajemnicach domu Małyszów. Czy Karolina Małysz często kłóci się z rodzicami i jaki kontakt Adam Małysz oraz jego żona mają ze swoją córką?

Karolina Małysz na Instagramie zgromadziła już całkiem sporą rzeszę fanów. Córka Adama Małysza przygotowuje się do ślubu ze swoim narzeczonym, z którym tworzy szczęśliwy związek od wielu lat. Niedawno na Instagramie opowiedziała także o tym czy planuje powiększenie rodziny. Więcej o tym pisaliśmy w tym miejscu. Adam Małysz od zawsze dużą uwagę przywiązywał do wychowywania córki. Choć w czasach jego kariery, dom spoczywał na barkach żony Izabeli Małysz, to po zakończeniu przygody ze skokami narciarskimi, oddał się w całości życiu rodzinnemu. Jak w każdym domu dni są jednak różne. Zdarzają się różnice zdań i wtedy rodzina musi wyjaśnić to wszystko w swoim gronie. Trochę więcej o takich momentach napisała Karolina Małysz na Instagramie. O tym, co przekazała córka Adama i Izabeli Małyszów przeczytacie w poniższej galerii.

Sprawdź: Imię syna Andrzeja Gołoty wiele mówi o całej ich rodzinie. Coś takiego zdarza się niezwykle rzadko. Prawdziwy HOŁD

Adam Małysz, Izabela Małysz i Karolina Małysz są zżytą rodziną. Na Instagramie pojawiały się już zdjęcia ze wspólnych, rodzinnych wakacji. Takie chwile z pewnością cementują wspólne relacje. Karolina Małysz czuje się w domu bardzo dobrze, a pod jej zdjęciami często znajdziemy przepełnione miłością komentarze mamy. Zazwyczaj Izabela Małysz zostawia pod fotkami dziecka emotikonki serduszek.

Zobacz: W samym body i butach. Tak w końcówce ciąży chodzi żona Macieja Kota. Wyciekły zdjęcia Agnieszki Kot

Sonda
Czy Karolina Małysz jest podobna do Adama Małysza?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze