Tak się bawi córka Małysza, gdy tata nie widzi! Karolina Małysz i litry alkoholu na stole. Wyciekły ZDJĘCIA!

2021-03-13 11:24
Karolina Małysz z przyjaciółmi
Autor: Instagram / karolina_malysz Karolina Małysz z przyjaciółmi

Karolina Małysz staje się coraz popularniejsza w kraju przede wszystkim dzięki Instagramowi. Córka Adama Małysza regularnie publikuje fotki na tym portalu społecznościowym, przedstawiając ważne dla siebie chwile. Tym razem do sieci wyciekły fotki z jej zabawy ze znajomymi. Grupka udała się na spotkanie w miejsce, gdzie alkoholu zawsze jest pod dostatkiem. Na zdjęciach widać, że wszyscy byli w znakomitym nastroju, a Karolina Małysz wykorzystywała chwile bez rodziców w gronie przyjaciół.

Karolina Małysz cieszy się w naszym kraju coraz większą popularnością. Dziś córka Adam Małysza ma 23 lata i niepostrzeżenie wydoroślała. Dziecko Adama i Izabeli Małyszów studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim, ale to nie koniec poważnych decyzji w jej życiu. Urodzona w 1997 roku Karolina Małysz postanowiła przyjąć oświadczyny swojego chłopaka i już niedługo stanie na ślubnym kobiercu. Zanim jednak to nastąpi, para chce najwidoczniej trochę się wyszaleć. Młodzi ludzie w towarzystwie znajomych postanowili nieco odreagować trudy tygodnia i w piątek zawitali do miejsca, gdzie mogli się rozerwać. Bez rodziców obok Karolina Małysz mogła oddać się długim rozmowom wyłącznie z przyjaciółmi. Towarzyszył im także alkohol. Na zdjęciach, które pojawiły się w sieci widać, jak ze znajomymi bawiła się córka Adama Małysza. Wszystko znajdziecie w poniższej galerii!

Sprawdź: Kamil Stoch długo czekał na te chwile! Piękna żona i dzieci, cudowny czas relaksu! [ZDJĘCIA]

Karolina Małysz z pewnością zasłużyła na chwilę relaksu. Jak przystało na przykładną studentkę, do swoich obowiązków edukacyjnych przykład się mocno i chwila relaksu w gronie najbliższych przyjaciół z pewnością dobrze jej zrobiła. Należy mieć jednak nadzieję, że w dobie pandemii koronawirusa zachowała wszelkie środki ostrożności, podobnie jak jej piwni kompani!

Zobacz: Pojawiły się niepokojące wiadomości o stanie zdrowia Kamili Wybrańczyk. Musiała przejść badania. Znamy diagnozę

Sonda
Czy Karolina Małysz jest podobna do Adama Małysza?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze