Izabela Małysz bardzo przeżywała rozstanie z córką. To przeszło jej najgorsze oczekiwania

2021-05-01 6:51 kkn
Karolina Małysz, Adam Małysz i Izabela Małysz
Autor: Instagram Karolina Małysz, Adam Małysz i Izabela Małysz

Rodzice czasami nie mogą uwierzyć, jak szybko rosną ich pociechy. Dopiero wówczas można przekonać się, jak nieubłaganie biegnie czas. W pewnym momencie rodzice muszą zdać sobie sprawę, że ich dzieci nie zawsze będą blisko i przyjdzie chwila dłuższej rozłąki. I jest to zapewne czas trudny dla wielu. Ukrywać tego nie zamierzała również Izabela Małysz, która w jednym z wywiadów przyznała, że gdy Karolina Małysz opuścił rodzinny dom, dość mocno to przeżywała.

Adam Małysz karierę sportową zakończył już wiele lat temu. Mimo tego wciąż pozostaje jedną z najpopularniejszych postaci w Polskim sporcie i fani chętnie dowiadują się, jak mu się wiedzie na sportowej emeryturze. Popularność przekłada się również na najbliższych Orła z Wisły. Często w centrum uwagi znajdują się również Izabela Małysz, żona byłego skoczka, oraz Karolina Małysz, córka małżeństwa. Kibice Małysza z zainteresowaniem śledzą ich losy, a każdy wywiad jest dla nich na wagę złota. Ale zarówno były skoczek jak i jego życiowa partnerka dość rzadko zabierają głos, jeśli chodzi o sprawy prywatne. Takich tematów starają się unikać. Nie oznacza to jednak, że w ogóle nie odnoszą się do takich zagadnień. Mediów stara się unikać również Karolina Małysz, ale dzięki portalom społecznościowym wiemy o niej co nieco.

Adam Małysz córka

Karolina Małysz przyszła na świat w październiku 1997 roku. Jak łatwo policzyć ma już 23 lata i jest dojrzałą kobietą, która musiała podjąć ważne życiowe decyzje. Jedną z nich był wybór kierunku studiów. Wiadomo, że Karolina Małysz obroniła licencjat na kierunku migracje międzynarodowe, ale na tym nie poprzestała i wybrała również media społecznościowe w zarządzaniu. Oba kierunki są bardzo przyszłościowe.

Izabela Małysz o rozstaniu

Co jednak najważniejsze, Karolina Małysz musiała mocno zmienić swoje życie, chcąc studiować. A wiązało się to przede wszystkim z przeprowadzką. Córka Adama i Izabeli Małyszów dostała się bowiem na Uniwersytet Jagielloński w Krakowie. I choć stolica Małopolski nie leży zbyt daleko od rodzinnej Wisły, rodzice dużo rzadziej widywali córkę. I jak wyznała Izabela Małysz w rozmowie z "Dzień Dobry TVN", było to dla niej trudne przeżycie. Z wypowiedzią żony Małysza zapoznacie się w galerii poniżej.

Życie Adama Małysza i żony kompletnie się zmieniło. Izabela Małysz opowiedziała o trudnym momencie w małżeństwie

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze