Adam Małysz wyjawił BRUTALNĄ prawdę o skokach. Poświęcenie przekracza wszelkie granice, wielu by nie wytrzymało

2021-04-30 13:02 kkn
Adam Małysz
Autor: Instagram/adammalyszofficial Adam Małysz

Życie najlepszych sportowców tylko z pozoru wydaje się być usłane różami. Kibice często zapominają, jak ciężkim kawałkiem chleba jest sport na najwyższym poziomie. Zawodnicy niejednokrotnie muszą poświęcać mnóstwo życia prywatnego, aby realizować swoje cele. Adam Małysz przekonywał się o tym przez wiele lat swojej wspaniałej kariery i doskonale wie, jak trudno utrzymywać się na szczycie. Małysz w jednym z ostatnich wywiadów wyjawił, co kryje się za kulisami skoków narciarskich.

Sport to obecnie nie tylko rozrywka dla wielu milionów, a nawet miliardów ludzi na świecie. Sport jest obecnie wielkim biznesem, generującym olbrzymie przychody, a to wywiera coraz większy nacisk na zawodników i rywalizację pomiędzy nimi. Teraz ciężko myśleć o sukcesach, gdy nie poświęca się karierze znacznej części życia. Odczuwalne jest to nawet w dyscyplinach, które cieszą się nieco mniejszą popularnością, bo i tam trzeba dawać z siebie naprawdę wiele. Niczym dziwnym nie jest więc, że niektórzy sportowcy decydują się nieco wcześniej zakończyć swoje kariery, bo presja jest niekiedy zbyt ogromna. Coś wie o tym Adam Małysz. Przez wiele lat były na nim skupione oczy milionów fanów w Polsce. W każdy zimowy weekend Orzeł z Wisły miał wielką publikę, która liczyła na kolejne jego sukcesy.

Małysz o Stochu

Teraz pałeczkę po wielkim mistrzu przejął Kamil Stoch. Zawodnik z Zębu jest obecnie najlepszym polskim skoczkiem narciarskim, który może poszczycić się mnóstwem sukcesów, z trzema złotymi medalami olimpijskimi na czele. Nie jest tajemnicą, że kariera Stocha powoli zbliża się do końca. Na razie jednak nie ma sygnałów, aby mistrz z Zębu myślał o odstawieniu nart w kąt.

Brutalność skoków

Małysz w rozmowie z portalem skokipolska.pl wyznał, że kariery naszych najstarszych skoczków mogą trwać jeszcze latami. - Każdy z tych zawodników jest w stanie kontynuować karierę i odnosić sukcesy. To jednak nie tylko kwestie fizyczne, ale to, jak sportowiec czuje się mentalnie - uważa były skoczek. Wyjawił również brutalną prawdę dotyczącą zawodowej kariery w skokach narciarskich. Z jakimi wyzwaniami muszą mierzyć się zawodnicy, dowiecie się po przejrzeniu galerii poniżej.

Po latach żona Małysza zdecydowała się wyznać prawdę o porodzie. Izabela Małysz przeżywała bolesne chwile

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze