Kamil Stoch przekazał nowe informacje o żonie. Ewa Bilan-Stoch "zachorowała na monstery"

2021-04-29 13:31 jwa
Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch
Autor: SE Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch

Kamil Stoch wiele razy podkreślał, jak bardzo zakochany jest w swojej żonie. Ewa Bilan-Stoch to ogromne wsparcie dla naszego mistrza skoków narciarskich. W wywiadach as biało-czerwonej kadry mówił, że gdyby nie wybranka serca, to byłoby mu trudniej osiągać niesamowite sukcesy w sporcie. Nic więc dziwnego, że zdarza się, że Kamil Stoch również w mediach społecznościowych publikuje niekiedy informacje na temat żony. Z ostatniego wpisu wynika, że Ewa Bilan-Stoch "zachorowała na monstery". Co to dokładnie znaczy?

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch od lat stanowią zgrane małżeństwo. Wielokrotnie byliśmy świadkami scen, które potwierdzały, jak silne uczucie łączy tę dwójkę. Po wielkich sukcesach, ale też nieudanych występach, skoczka narciarskiego jego żona, gdy tylko jest obecnie w okolicy skoczni, podchodzi do niego i mocno przytula. W wywiadach Stoch często podkreślał, że wsparcie najbliższej osoby pozwala mu na rozwijanie się i jest pełen podziwu dla wybranki serca, że tak dzielnie znosi jego karierę w skokach narciarskich, która wiąże się przecież z licznymi podróżami. Szczególnie w okresie zimowym Kamil Stoch jest w domu gościem. Nic dziwnego, że sportowiec przy wielu okazjach wspomina o żonie. Tym razem zupełnie niespodziewanie w poście ogrodniczym skoczek narciarskich napisał o tym, że Ewa Bilan-Stoch "zachorowała na monstery". Szczegóły znajdziecie w poniższej galerii zdjęć.

Kamil Stoch żona

Żona Kamila Stocha Ewa Bilan-Stoch to jedna z najpiękniejszych partnerek sportowców w Polsce. Swoje wsparcie dla męża okazuje nie tylko przez obecność na zawodach czy słowa wsparcia. Za swoje sukcesy Kamil Stoch był już wielokrotnie nagradzany w przeróżnych plebiscytach. Problem w tym, że przez napięty grafik rzadko może pojawiać się na galach podsumowujących głosowanie. Wtedy na salony wkracza jego wybranka serca. Ewa Bilan-Stoch przed fotoreporterami zawsze błyszczy, a jej przemowy o mężu chwytają za serce nawet tych nieczułych.

Kim jest Ewa Bilan-Stoch?

Ewa Bilan-Stoch ma pracę, która pozwala na realizację jej pasji. To rozwiązanie wydaje się być idealne. Żona Kamila Stocha jest fotografką. Jej zdjęcia, szczególnie związane ze sportem, były prezentowane na wielu popularnych wystawach. Wygrywała także różne konkursy fotograficzne. Przed laty Ewa Bilan-Stoch próbowała także sił w modelingu i na wyborach miss prezentowała się olśniewająco.

Sprawdź: Gdy Justyna Żyła zobaczyła, co napisała, w pośpiechu zmieniła swój wpis z WTOPĄ. Nie mogła tego zostawić!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze