Gdy Justyna Żyła zobaczyła, co napisała, w pośpiechu zmieniła swój wpis z WTOPĄ. Nie mogła tego zostawić!

2021-04-29 9:01 jwa
Justyna Żyła
Autor: SE Justyna Żyła

Justyna Żyła jako celebrytka stała się w Polsce szybko bardzo rozpoznawalna. Rodacy doskonale pamiętają miesiące medialnych walk z byłym już mężem Piotrem Żyłą. Dziś pani Justyna jest inną osobą, która zdaje się na dobre zapominać o przeszłości. Na Instagramie prezentuje swoje pozytywne i optymistyczne oblicze. Niestety, obecność w sieci to także zwiększone ryzyko różnych wpadek. Jedną z nich Justyna Żyła zaliczyła przy okazji kolejnego wpisu i musiała jak najszybciej zmienić treść.

Justyna Żyła musi mieć świadomość, że jako postać niezwykle rozpoznawalna ma ogromną rzeszę fanów, obserwujących każdy jej ruch. Z tego powodu była żona Piotra Żyły raczej pilnuje się z treściami, które publikuje w mediach społecznościowych. Tym razem jednak wszystko wymknęło się spod kontroli. W pośpiechu musiała zmieniać treść swojego instagramowego wpisu, ponieważ czujni fani zauważyli już charakterystyczne słowo, które mogło wzbudzać przeróżne skojarzenia. Jednak Justyna Żyła zachowała zimną głowę i ze spokojem zmieniła treść posta na Instagramie, choć trzeba też zauważyć, że wprowadziła niejako cenzurę. Znajdziemy bowiem adnotację, że możliwość dodawania komentarzy do tego wpisu została ograniczona. Więcej szczegółów na temat internetowej wpadki Justyny Żyły znajdziecie w poniższej galerii.

Justyna Żyła Instagram

Justyna Żyła wykorzystuje Instagrama do granic możliwości. Podobnie jak inne celebrytki i inni celebryci regularnie publikuje posty na tym portalu społecznościowym, który stał się dla niej podstawowym kanałem komunikacji z fanami. Ci zazwyczaj bardzo mocno wspierają byłą wybrankę skoczka narciarskiego, choć tym razem zwrócili uwagę na wpadkę. Justyna Żyła na Instagramie jest bardzo popularna, co potwierdzają liczby. Wystarczy wspomnieć, że jej konto obserwuje 100 tysięcy użytkowników.

Justyna Żyła wpadka na Instagramie

Justyna Żyła post, który stał się przyczynkiem do morza komentarzy, opublikowała w środę. W oczy od razu rzuciło się kilka literówek, z czego jedna była wyjątkowa i można było ją potraktować jako sporą wtopę. Właśnie to błędnie zapisane słowo postanowiła w późniejszym czasie zmienić celebrytka, zastępując je innym, nie budzącym już żadnych skojarzeń. Cały wpis dotyczył ogromnego zmęczenia, więc być może to było powodem tej pomyłki.

Zobacz: Tak wygląda matka dzieci Popka! Kaśka żyje w cieniu, ale ma ogromny temperament. Wyklinała go jak szewc!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze