Justyna Żyła wyjrzała przez okno i zdębiała! Doszło do niecodziennej kradzieży przy jej domu

2021-04-15 9:49 bol
Justyna Żyła
Autor: Instagram / Justyna Żyła Justyna Żyła

Czy nareszcie w naszym kraju nastanie wiosna? Choć mija już połowa kwietnia, to wciąż pogoda nie rozpieszcza Polaków! W wielkim szoku była ostatnio Justyna Żyła. Popularna celebrytka i kulinarna instagramerka pochwaliła się pięknym widokiem. Gdy jednak wyjrzała za okno, musiała doznać wielkiego szoku. Wszystko przez to, co tam ujrzała. Nie ukrywała swoich słów o kradzieży!

Pogoda nie rozpieszcza Polaków w kwietniu. Ta jest niezwykle zmienna, choć to nikogo dziwić nie powinno - wszak kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata. Nie zmienia to jednak faktu, że wielu oczekiwałoby w tym terminie chociaż kilku dni regularnych promieni słonecznych. Zamiast tego, więcej jest deszczu i w niektórych rejonach Polski także śniegu!

Tak naprawdę wyglądają relacje Justyny i Piotra Żyły?! Wszystko zdradziła Dominika Tajner

Justyna Żyła za pośrednictwem swojego Instagrama podzieliła się z fanami przepisem na placki bananowe. Jej zdaniem to fenomenalny pomysł na szybkie śniadanie. Dodała do tego piękne zdjęcie dania z cudownym widokiem w tle. Gdy jednak wyjrzała za okno, musiała się mocno zdziwić. Wszystko przez to, że wszystko zasypane było śniegiem. Celebrytka otwarcie pisała o kradzieży wiosny.

- Zdjęcie sprzed kilku dni... Patrząc za okno zastanawiam się kto ukradł wiosnę.. - napisała z przymrużeniem oka Justyna Żyła. Zażartowała też z fal pandemii koronawirusa, dodając hasztag "trzecia fala zimy" czy "wiosna o nas zapomniała".

W jakich relacjach pozostaje Justyna Żyła ze swoim byłym mężem Piotrem? Informacje ujawniła przyjaciółka celebrytki Dominika Tajner. Szczegóły w galerii poniżej!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze