Tak naprawdę wyglądają relacje Justyny i Piotra Żyły?! Wszystko zdradziła Dominika Tajner

Justyna Żyła, Piotr Żyła
Autor: Instagram/piotr_zyla_official/justynazyla Justyna Żyła, Piotr Żyła

Swego czasu Justyna i Piotr Żyłowie byli jedną z najgłośniejszych par nie tylko w polskim sporcie, ale i całym kraju. Celebrytka rozstała się ze skoczkiem w atmosferze skandalu. W mediach pojawiały się kolejne relacje na temat ich wspólnego życia. Ostatnio atmosfera między nimi miała być rzekomo napięta. Czy rzeczywiście tak jest? Nowe spojrzenie na całą sprawę rzuciła Dominika Tajner. Przyjaciółka gwiazdy jednej z ostatnich edycji "Tańca z Gwiazdami" o wszystkim opowiedziała.

Polscy kibice uwielbiają Piotra Żyłę. Popularny skoczek nie tylko rozśmiesza fanów swoimi wypowiedziami, ale także z roku na rok coraz lepiej radzi sobie na skoczni. Nie pozostaje jedynie "barwnym ptakiem", ale niesie za sobą także kolejne sukcesy. W ostatnich latach było o nim głośno także z jeszcze jednego powodu. Głośnej sprawy z rozstaniem z byłą już żoną, Justyną Żyłą. Ich relacje nagle się pogorszyły, a cała sprawa była rozdmuchiwana w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie relacje miały się nieco uspokoić. Wtedy znów rozgorzała wojna przez ujawniane SMS-y... Jak naprawdę wygląda życie skoczka i celebrytki? Właśnie pojawiły się nowe informacje w tej sprawie! Ujawniła je bliska przyjaciółka Żyły, Dominika Tajner. Sprawdźcie szczegóły w galerii poniżej!

Zobacz także: Justyna Żyła pokazała zdjęcie, po którym się załamała. Nie mogła uwierzyć w prognozę

Justyna i Piotr Żyłowie przez lata pozostawali w związku małżeńskim. Mają także dwójkę dzieci - syna i córkę! Wszystko nagle się jednak pogorszyło. W listopadzie 2018 roku doszło do rozwodu. Wcześniej na łamach mediów i w social-mediach dochodziło do regularnych wojen między niegdyś zakochanymi w sobie osobami. Jaka jest obecnie ich relacja? Sprawdźcie w galerii poniżej!

Zobacz także: Adam Małysz nie jest katolikiem. Córka opowiedziała o jego wyznaniu. Zaskakujące, co robi z różańcem

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze