Justyna Żyła pokazała zdjęcie, po którym się załamała. Nie mogła uwierzyć w prognozę

2021-04-13 7:55 Marcin Długosz
Justyna Żyła
Autor: Instagram Justyna Żyła

Choć związek Justyny Żyły i Piotra Żyły to przeszłość od dłuższego czasu, fanów polskiego skoczka w dalszym ciągu interesuje także i życie prywatnej byłej ukochanej mistrza świata na skoczni normalnej z Oberstdorfu. Ta natomiast regularnie dzieli się swoimi przeżyciami za pomocą mediów społecznościowych. Teraz postanowiła pokazać obrazek, po którym po prostu się załamała. Nie mogła w to uwierzyć!

Zakończony przed kilkunastoma dniami sezon skoków narciarskich bez wątpienia przyniósł Piotrowi Żyle mnóstwo pozytywnych emocji. Były one związane przede wszystkim z samą końcówką lutego, gdy w Oberstdorfie odbyły się mistrzostwa świata na skoczni normalnej. Na Polaka nie było mocnych - oddał dwa znakomite skoki, które umożliwiły mu triumf w prestiżowych zawodowach. Momentalnie posypały się do niego gratulacje. Publicznie nie złożyła ich była żona, ale poinformowała, że uczyniła to drogą prywatną.

Polska skocznia miała wytrzymać dekady, a całkowicie SPRÓCHNIAŁA! Radykalne kroki są konieczne

Odkąd byli małżonkowie się rozstali, ich relacje nie należą do najlepszych. Wielokrotnie już przepychali się za pomocą mediów także w kwestii dwójki swoich dzieci. Tym bardziej fanów Piotra Żyły ciekawią publikacje także i jego byłej żony. Ta postanowiła natomiast podzielić się teraz obrazkiem, w którym po prostu nie mogła uwierzyć, na co zwróciła uwagę zamieszczenia wymownego gifa. I chyba może się pod tym podpisać większość osób - chodzi bowiem o paskudną prognozę pogody na najbliższe dni.

Justyna Żyła nie może uwierzyć w prognozę
Autor: Instagram / Justyna Żyła Justyna Żyła nie może uwierzyć w prognozę

A trzeba przecież dodać fakt, że taką aurę w górach z pewnością odczuwa się jeszcze dużo mocniej niż w pozostałych częściach kraju... Nie ma rady - nawet jeżeli przed całym polskim społeczeństwem kilka dni ze słabą pogodą to trzeba zagryźć zęby i poczekać jeszcze trochę na nadejście wiosny. Ta już przecież zdążyła zaprezentować swoje piękne oblicze, nawet jeżeli odsłoniła je póki co wyłącznie chwilowo!

Żyła mistrzem świata!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze