Justyna Żyła

i

Autor: Instagram / justynazyla Justyna Żyła

Justyna Żyła dostała od mamy coś wyjątkowego. Wielu uśmiechnie się na samą myśl!

2021-04-24 16:06

Choć mija już sporo czasu odkąd Justyna Żyła rozwiodła się ze swoim mężem, a zarazem reprezentantem Polski w skokach narciarskich, Piotrem, to w dalszym ciągu wzbudza zainteresowanie także i sympatyków sportu. A zwłaszcza, że sama często dzieli się w mediach społecznościowych swoimi przeżyciami. Tak też postąpiła i przed kilkoma dniami, tym razem włączając we wszystko również i wątek... swojej mamy!

Skupieni na sobie

Rozwód Żyłów stanowił bardzo głośną sprawę. Kobieta wytoczyła pod adresem skoczka wielkie działa - zarzucała mu m.in. zdrady oraz brak poświęcania należytej uwagi dwójce ich dzieci. Mężczyzna natomiast postanowił się bronić i sam również nie oszczędzał się w kwestii komentowania całego zajścia w przestrzeni publicznej. W ostatnich tygodniach wszystko jednak nieco się uspokoiło. Wydaje się, że byli małżonkowie zdecydowanie skupili się na swoich życiach i nie interesują się już aż tak żywo tym, co dzieje się u drugiej osoby. Nie oznacza to jednak oczywiście, że o sobie zapomnieli. Wręcz przeciwnie - nadal łączy ich bowiem przecież dwójka dzieci, co oznacza, że tematy, który mogą między sobą poruszać, zdecydowane należą do bardzo stotnych oraz poważnych.

To był prawdziwy koszmar ze zdrowiem Mariusza Pudzianowskiego. Po kilkunastu minutach padał na ziemię bez sił

Ale zarówno Justyna, jak i Piotr mają także swoje pasje. Kobieta często dzieli się nimi za pomocą mediów społecznościowych. Tak też postanowiła postąpić i tym razem, wplatając we wszystko wątek... swojej mamy. O co chodzi? Szczegóły w poniższej galerii zdjęć!

Żona Andrzeja Gołoty ma dość. Mówi o swoim mężu, wyjawia całą prawdę

Żyła mistrzem świata!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze