Żona Andrzeja Gołoty ma dość. Mówi o swoim mężu, wyjawia całą prawdę

2021-04-23 13:11 Marcin Długosz
Mariola Gołota
Autor: SE Mariola Gołota

Mijają lata, a Andrzej Gołota w dalszym ciągu należy do grona najpopularniejszych polskich sportowców. I choć na co dzień nie mieszka w Polsce, to wszyscy fani mogą się dowiadywać, co u niego słuchać, dzięki żonie byłego pięściarza - Marioli. Kobieta chętnie publikuje materiały z wizerunkiem swojego męża za pomocą mediów społecznościowych. Tym razem postanowiła jednak zabrać w głos sprawie, która wyraźnie ją oburzyła.

Kontakt z fanami

Andrzej Gołota stanowi prawdziwy synonim słowa "boks" w Polsce. Choć "Andrew" nie walczy zawodowo już od wielu lat, to w dalszym ciągu mnóstwo jego pojedynków wspominanych jest z nostalgią. Nic więc dziwnego, że o pięściarzu nie zapominają jego liczni fani, choć ten na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych i sam nie prowadzi żadnych kont w mediach społecznościowych, aby utrzymywać kontakt z sympatykami. O ten aspekt doskonale dba jednak żona sportowca, Mariola. Kobieta na swoim profilu na Instagramie często zamieszcza fotografie swojego męża. Nie zaprzecza, że w ten sposób stwarza przestrzeń fanom, którzy nadal są żywo zainteresowani tym, co dzieje się u Gołoty. Żona "Andrew" nie ukrywa jednak, że są sytuacje, które budzą jej irytację. I mówi o tym.

Mamed Khalidov zmienił się nie do poznania! Do sieci trafiło jego zdjęcie z młodości. Trudno uwierzyć, że to naprawdę on

Tak właśnie postąpiła w tym przypadku. W swojej publikacji odniosła się zarówno do swojego męża, jak i publikowanych przez nią treści. O co chodzi konkretnie? Wszystkie szczegóły znajdziecie w poniższej galerii zdjęć - zapraszamy do jej obejrzenia!

Szykuje się hitowe starcie w FAME MMA?! Marcin Dubiel chce walczyć z Wardęgą! Na przeszkodzie stoi jeden szczegół

Norman Parke przed FAME MMA 10 | Koloseum
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze