Mamed Khalidov zmienił się nie do poznania! Do sieci trafiło jego zdjęcie z młodości. Trudno uwierzyć, że to naprawdę on

Mamed Khalidov w młodości
Autor: Instagram/ mamed_khalidov Mamed Khalidov w młodości

Mamed Khalidov zyskał w Polsce wielką sławę, odnosząc kolejne zwycięstwa w MMA i stając się jedną z największych gwiazd federacji KSW. Obecnie ciężko sobie wyobrazić, aby polscy fani sportów walki nie wiedzieli jak wygląda Mamed Khalidov, jednak niewielu z nich może wiedzieć, jak legenda polskiego MMA wyglądała w młodości. Tu z pomocą przychodzi sam Khalidov, który pochwalił się ostatnio zdjęciem wykonanym przed laty. Część jego fanów mogła nie poznać go od razu.

Sporty walki cieszą się w Polsce stale rosnącą popularnością, zarówno ze względu na kolejne gale, na których możemy ujrzeć zawodowców, jak i freak-fightowe federacje. Niewątpliwie jedną z ikon polskiego MMA jest Mamed Khalidov, który przez lata dawał fanom wiele powodów do radości, wygrywając kolejne starcia w efektywny sposób. O ile wojownik czeczeńskiego pochodzenia coraz rzadziej widywany jest w oktagonie, to Khalidov zalicza się do grona sportowców aktywnych w Internecie. Na jego profilach w mediach społecznościowych pojawia się bowiem wiele zabawnych treści lub ujawniających fragmenty jego życia prywatnego. Ostatnio fani Mameda Khalidova mogli przeżyć niemały szok, gdy na jego Instagramie pojawiło się zdjęcia gwiazdora KSW sprzed lat. Niektórzy mogli nie poznać go od razu. 

Nagła metamorfoza Mameda Khalidova. Po tych zdjęciach będziecie OSŁUPIENI, ciężki szok

Khalidov regularnie udziela się w mediach społecznościowych, a jego najbardziej oddani fani mogli poznać bliżej swojego idola, dzięki kolejnym postom i zdjęciom, które uchylają rąbka tajemnicy życia prywatnego wojownika. Zawodnik pochodzący z Czeczenii niejednokrotnie dzielił się w Internecie również zdjęciami ze swojego prywatnego archiwum, które zostały zrobione przed laty. Teraz Khalidov dorzucił kolejne z nich. Zobaczcie jak w przeszłości wyglądała ikona polskiego MMA, zaglądając do naszej galerii poniżej! 

Marcin Różalski pochwalił się nową zabawką. Na takie hobby mogą pozwolić sobie tylko nieliczni

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze