To był prawdziwy koszmar ze zdrowiem Mariusza Pudzianowskiego. Po kilkunastu minutach padał na ziemię bez sił

2021-04-23 15:51 jwa
Mariusz Pudzianowski
Autor: SE Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski zrobił wrażenie na wszystkich kibicach sportu, gdy po latach spędzonych w świecie strongmanów, podjął wielkie wyzwanie i rozpoczął przygodę z MMA. Okazało się jednak, że "Pudzian" miał ogromne problemy ze zdrowiem i własną kondycją. W jednym z wywiadów opowiedział o koszmarnych momentach, po których wielu na jego miejscu po prostu by się poddało. Pudzianowski bez sił padał na ziemię i nie wyobrażał sobie dalej takiego funkcjonowania.

Mariusz Pudzianowski dla wielu polskich kibiców jest prawdziwym sportowym bohaterem. Niewielu na świecie zdołałoby z powodzeniem przejść taką metamorfozę i po latach ciężkich zmagań na mistrzostwach świata strongmanów, z sukcesami kontynuować karierę w MMA. "Pudzian" zdecydował się na ten krok, który spowodował ogromne zmiany w całym jego życiu. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców musiał poddać się zdecydowanie innym treningom, znacząco schudnąć i przestrzegać restrykcyjnej diety. Nie tylko w powodów czysto sportowych. Okazuje się, że Pudzianowski miał spore problemy ze zdrowiem i kondycją. W wywiadzie dla natemat.pl opowiedział o szczegółach tej trudnej sytuacji. Fani z pewnością o tym nie wiedzieli, a wszystkie informacje o trudnościach "Pudziana" znajdziecie w poniższej galerii zdjęć.

Mariusz Pudzianowski waga

Mariusz Pudzianowski po latach zmagań w świecie strongmanów miał bardzo wyeksploatowany organizm. Pudzianowski przez lata znosił niesamowite obciążenie, co miało wpływ na jego całe ciało. Potężnie zbudowany wielokrotnie wybierany najsilniejszym człowiekiem świata "Pudzian" musiał zdecydowanie zmienić swoje przyzwyczajenia po rozpoczęciu kariery w MMA. Podczas zmagań w strongmanach ważył ponad 140 kilogramów. Po przejściu do mieszanych sztuk walki schudł ponad 20 kilogramów i dziś jego waga jest niższa niż 120 kilogramów.

Mariusz Pudzianowski zdrowie

Mariusz Pudzianowski jak mało kto dba o swoje zdrowie, ale to nie znaczy, że nigdy nie miał z nim problemów. Historia z poniższej galerii zdjęć pokazuje, że zmiana nawyków ważna była nie tylko ze względu na rozpoczęcie przygody w oktagonie, lecz także z punktu widzenia właśnie zdrowotnego. Zdarzało się bowiem tak, że "Pudzian" padał po prostu bez sił, co musiało go nie tylko denerwować, lecz także mocno martwić.

Sprawdź: Mamed Khalidov zmienił się nie do poznania! Do sieci trafiło jego zdjęcie z młodości. Trudno uwierzyć, że to naprawdę on

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze