Ewa Bilan-Stoch nie mogła powstrzymać łez, gdy widziała co działo się z Kamilem. Ciężkie przeżycia

2021-04-20 12:21 kkn
Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch
Autor: SE Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch

Życie sportowca tylko z pozoru usłane jest różami. Nawet najlepsi zawodnicy w swoich dyscyplinach muszą często mierzyć się ze zmasowaną krytyką, w momentach gdy idzie im zdecydowanie gorzej. A to odbija się nie tylko na samych sportowcach, ale również ich rodzinach i najbliższych. Jak ciężkim kawałkiem chleba jest zawodowy sport wie też Ewa Bilan-Stoch. W jednym z wywiadów przyznała się, że zdarzyło się jej uronić łzę, gdy patrzyła na problemy swojego męża, Kamila Stocha.

Nikt nie zna przepisu na niekończące się sukcesy. W karierze każdego sportowca musi nadejść moment załamania i gorszej formy. Zawodnicy są jedynie ludźmi, którzy również mają swoje problemy przekładające się na dyspozycję sportową. Obecnie trudniejsze momenty związane są nierozłącznie z ogromną krytyką spadającą na barki danego zawodnika. Spowodowane jest to łatwym dostępem do mediów społecznościowych, gdzie każdy może napisać wszystko, co mu się żywnie podoba. Zapomina się przy tym, że taki hejt uderza również w najbliższe osoby zawodnika. Bo nawet tak lubiany zawodnik jak Kamil Stoch musiał niejednokrotnie mierzyć się z dużą krytyką. Ta nabierała na sile, gdy mistrz olimpijski miał problemy z osiąganiem dobrych wyników i był w dołku formy. A przecież wielokrotnie udowadniał, że potrafił wyjść z najgorszego kryzysu.

Ciężkie chwile Ewy Bilan-Stoch

Niektórym zupełnie nie przeszkadza to jednak w krytykowaniu jednego z najlepszych sportowców w polskiej historii. Wielu nie zdaje sobie sprawy, jak negatywne komentarze mogą wpływać na psychikę zawodnika. Krytyczne opinie odbijają się również na najbliższych. Ewa Bilan-Stoch stara się być najbliżej męża, jak to tylko możliwe i wspiera go na każdym kroku. Oznacza to, że również przeżywa jego gorze momenty.

Załamany Stoch

Rzadko kiedy możemy oglądać Stocha załamanego, ale jak przyznała Ewa Bilan-Stoch w rozmowie z "Dziennikiem Polskim" przed kilkoma laty, naszemu mistrzowi zdarzają się ciężkie chwile. A ukochana skoczka przeżywa je w zasadzie podwójnie. We wspomnianym wywiadzie Bilan-Stoch opowiedziała o chwilach, które bez wątpienia można nazwać ciężkimi. Zapoznacie się z nimi w galerii poniżej.

Ewa Bilan-Stoch musiała zmierzyć się z całkowicie nową sytuacją. Życie się zmieniło, wielka lekcja

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze