Ewa Bilan-Stoch musiała przejść aż trzy operacje, ale dalej cierpi. W nocy ma bolesne sny

2021-04-14 13:54 Jakub Waśko
Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch
Autor: SE Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch

Ewa Bilan-Stoch postrzegana jest w Polsce jako osoba bardzo ciepła i sympatyczna. To właśnie ukochana żona jest oparciem dla Kamila Stocha w trudniejszych chwilach, których w zawodowej karierze skoczka narciarskiego nie brakuje. Niewielu fanów wie jednak, że Ewa Bilan-Stoch sama musiała przejść prawdziwą próbę. Wszystko przez ogromne problemy ze zdrowiem, przez które na zawsze pożegnała się z marzeniami. Do dziś sny o przeszłości nawiedzają piękną żonę Stocha. To wyznanie naprawdę potrafi poruszyć.

Ewa Bilan-Stoch jest jedną z postaci, którą polscy kibice skoków narciarskich z pewnością doskonale kojarzą. Ukochana żona Kamila Stocha dość często pojawia się na zawodach z udziałem męża, a ten nigdy nie ukrywał jak wielkie uczucie go z nią łączy. Za każdym razem, gdy skoczek ma sposobność, dziękuje wybrance serca za wierne wsparcie i ogromną cierpliwość. Para, mimo upływu lat, wciąż jest bardzo zakochana i to się nie zmieniło. Niestety, Ewa Bilan-Stoch w przeszłości musiała przejść przez niemalże piekło. Wydarzenia miały związek z problemami zdrowotnymi. Żona Kamila Stocha musiała wtedy zupełnie porzucić marzenia i udać się na specjalistyczne leczenie. Przeszła trzy operacje, ale do dziś nie może mówić, że pomogły jej one w pełni. Szczegóły na temat tych smutnych wydarzeń znajdziecie w poniższej galerii zdjęć.

Zobacz: Teraz wiadomo, jakie relacje z dziećmi ma Andrzej Gołota. W grę wchodzą nawet sukieneczki

Ewa Bilan-Stoch tak bardzo żałuje niespełnionych marzeń, które były wyraźnie sprecyzowane, że do dzisiaj śni o tym, co mogłoby się stać, gdyby życie potoczyło się inaczej. Sama żona Kamila Stocha opowiedziała o tym szczerze w jednym z wywiadów. Z jej relacji wyłonił się naprawdę przejmujący obraz. Wielu po takich wydarzeniach po prostu by się załamało, ale ona nigdy się nie poddała i wciąż promienieje w każdym miejscu, w którym się pojawia!

Sprawdź: Intymny sekret Adama Małysza wyszedł na jaw. Po ujawnieniu osobistych informacji rozpętała się BURZA

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze