Intymny sekret Adama Małysza wyszedł na jaw. Po ujawnieniu osobistych informacji rozpętała się BURZA

2021-04-11 9:08 kkn
Adam Małysz
Autor: Instagram/adammalyszofficial Adam Małysz

Adam Małysz bardzo dobrze odnajduje się w świecie mediów społecznościowych, gdzie regularnie publikuje zdjęcia. Najczęściej dotyczą one jego pracy i możemy zobaczyć Orła z Wisły na różnych skoczniach, gdy pilnuje, czy polskiej kadrze niczego nie brakuje. Są również momenty, w których Małysz dzieli się swoimi prywatnymi sprawami. Ostatnio zdecydował się na wyjawienie osobistej, a wręcz intymnej tajemnicy, która mogła zaskoczyć część jego fanów.

Adam Małysz przez wiele lat swojej wspaniałej kariery, a następnie roli eksperta, czy dyrektora w PZN mógł przywyknąć do bliskich relacji z mediami. Jak na dłoni widać było, że legendarny zawodnik coraz lepiej czuje się przed kamerami i dziś wielu kibiców z przyjemnością słucha jego wypowiedzi. Jak na gwiazdę sportu przystało, Małysz nie mógł zapomnieć również o prowadzeniu mediów społecznościowych. Zarówno na Instagramie, czy Facebooku regularnie publikuje kolejne treści. Niekiedy potrafi zaskoczyć swoich kibiców zdjęciami, czy też oryginalnymi opisami. Dzięki temu Małysz zdobywa coraz większą sympatię kibiców. Na jego profilach nie brakuje również bardziej prywatnych i osobistych tematów. Choć takie treści są w mniejszości, zazwyczaj cieszą się dużą popularnością i fani chętnie dowiadują się kolejnych rzeczy o wielkim mistrzu.

To nowa droga życia Karoliny Małysz! Córka Adama Małysza zdobywa wykształcenie, które gwarantuje sukces

Ostatni post Małysza na Instagramie dotyczył właśnie spraw bardziej prywatnych. Okazuje się, że dyrektor ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej ma szeroki krąg zainteresowań jeśli chodzi o sport. Wiele osób mogło nie zdawać sobie sprawy z zamiłowania Małysza. Gdy były skoczek zdecydował się na ujawnienie osobistego sekretu, pod postem rozpętała się burza komentarzy. Szczegóły znajdziecie w galerii poniżej.

Marta Kubacka tego dnia przeżyła wielki dramat. Marzenia żony Kubackiego legły w gruzach, życie się zmieniło

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze