Marta Kubacka tego dnia przeżyła wielki dramat. Marzenia żony Kubackiego legły w gruzach, życie się zmieniło

2021-04-10 6:55 kkn
Dawid Kubacki, Marta Kubacka
Autor: Instagram/_marta_ku_ Dawid i Marta Kubaccy

Polscy skoczkowie narciarscy przez cały okres zimowy są na świeczniku. W mediach pojawia się o nich mnóstwo informacji, co jest całkowicie zrozumiałem. W odróżnieniu jednak od innych dyscyplin sportowych, fani dostają bardzo mało wiadomości o ich życiu prywatnym. Wynika to też z tego, że ich partnerki starają się trzymać w cieniu. Nie inaczej jest w przypadku Marty Kubackiej, żony Dawida. W jednym z niewielu wywiadów ukochana skoczka wróciła wspomnieniami do ciężkich chwil w jej życiu.

Nikogo nie trzeba chyba przekonywać, że jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w Polsce są skoki narciarskie. Ogromną rzeszę fanów zawdzięczamy przede wszystkim sukcesom Adama Małysza, a następnie Kamila Stocha. W gronie utytułowanych polskich skoczków jest również Piotr Żyła, czy Dawid Kubacki. Wszystkich łączy również to, że w mediach starają się występować tylko wtedy, gdy muszą. Liderzy polskiej kadry raczej stronią od wszelkiego szumu i rozgłosu i skupiają się na swojej pracy. Takie zachowanie ujmuje sporą część kibiców. Bardzo rzadko wywiadów udzielają również partnerki reprezentantów Polski. Ewa Bilan-Stoch, czy wspomniana wcześniej Marta Kubacka starają się pozostawać nieco w cieniu swoich mężów. Z rzadka możemy dowiadywać się o ich życiu codziennym. W przypadku żony Dawida Kubackiego jakiekolwiek wywiady to naprawdę wielka rzadkość.

Ujawniono dlaczego Kamil Stoch ożenił się jako 23-latek. Poruszające wyznanie o Ewie Bilan-Stoch. Intymne szczegóły

Jednak Marta Kubacka dała się niegdyś namówić na rozmowę z portalem SportoweFakty WP. W rozmowie z dziennikarzami uchyliła rąbka tajemnicy odnośnie jej przeszłości. Ukochana skoczka narciarskiego wróciła wspomnieniami do ciężkiego momentu w swoim życiu, który zapewne mocno zmienił jej plany na przyszłość. O tej historii przeczytacie w galerii poniżej.

Gdy dowiedzieliśmy, się kim jest żona Dawida Kubackiego, złapaliśmy się za głowy! Marta Kubacka zrobiła to PUBLICZNIE

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze