Teraz wiadomo, jakie relacje z dziećmi ma Andrzej Gołota. W grę wchodzą nawet sukieneczki

2021-04-11 7:03 Marcin Długosz
Andrzej Gołota
Autor: SE Andrzej Gołota

Mija już wiele lat, odkąd Andrzej Gołota zakończył swoją przygodę z zawodowym boksem. Mimo to były pięściarz wciąż może liczyć na całą rzeszę fanów interesujących się jego życiem prywatnym. Sportowiec mieszka na co dzień w Stanach Zjednoczonych, jednak różnymi ścieżkami możemy poznawać informacje na jego temat. Wiadomo między innymi jakie podejście ma obecny 53-latek do dzieci. Nie pozostawia to żadnych wątpliwości!

Andrzej Gołota stanowi prawdziwy symbol polskich sportów walki. W trakcie swojej bogatej kariery stoczył wiele pasjonujących walk, czym zapracował na ogromny szacunek. Wciąż może liczyć na całą rzeszę fanów śledzących jego poczynania. Sam "Andrew" nie udziela się w mediach społecznościowych, natomiast za pomocą Instagrama czyni to jego żona Mariola. Kobieta często publikuje zdjęcia swojego męża, z których możemy się przekonać, że u byłego pięściarza jest wszystko w porządku i wiedzie spokojne życie za oceanem. Świat zawodowego boksu Gołota zostawił już za swoimi plecami, ale nie narzeka, bo wciąż ma pełno zajęć, w których może się realizować. Oddaje się m.in. sprawom rodzinnym i dba o to, aby jego najbliższym wiodło się po prostu jak najlepiej.

Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV opisał swój pierwszy raz ze szczegółami. To dzieje się tak szybko

A jakie podejście żywi były pięściarz w stosunku do najmłodszych? Jak się okazuje, w tym zakresie wszystko jest jasne. Andrzej Gołota swoim zachowaniem nie pozostawił w tej sprawie pola do spekulacji. Szczegóły znajdziecie w poniższej galerii zdjęć!

I Ty możesz wystąpić na gali Szpilki! "Masz duże cojones?!"

Rewanż GOŁOTA vs TYSON i DON KASJO vs Norman Parke?! Vlog Andrzeja Kostyry
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze