Ewa Bilan-Stoch musiała zmierzyć się z całkowicie nową sytuacją. Życie się zmieniło, wielka lekcja

2021-04-18 7:21 kkn
Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch
Autor: Instagram/kamilstochofficial Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch od wielu lat pozostają jedną z najpopularniejszych par sportowych w Polsce. Dużo więcej mówi się rzecz jasna o skoczku narciarskim, ale jego fani chętnie dowiadują się również, co słychać u jego żony. Bilan-Stoch nie należy jednak do osób, które chętnie opowiadają o swoim życiu i raczej stroni od kontaktu z mediami. W dodatku rosnąca popularność była dla niej całkowicie nową sytuacją, z którą swego czasu musiała się zmierzyć.

Skoczkowie narciarscy są niebywale popularni w kraju nad Wisłą. Dzieje się tak za sprawą wielkich sukcesów na dużych imprezach. Bez cienia wątpliwości można stwierdzić, że Dawid Kubacki, Piotr Żyła, czy Kamil Stoch to jedne z największych gwiazd polskiego sportu. Kibice darzą ich sympatią nie tylko za osiągnięcia, ale także za podejście do kontaktów z mediami i kibicami. Skoczkowie wyróżniają się przede wszystkim tym, że stronią od rozgłosu w sprawach pozasportowych, a także wszelkie afery, o których można usłyszeć w innych dyscyplinach, omijają ich szerokim łukiem. Wszyscy musieli się jednak nauczyć żyć z dużą popularnością. Dotyczy to również ich małżonek i partnerek. Ewa Bilan-Stoch swego czasu też musiała poradzić sobie ze zmieniającym się życiem, co wynikało z rosnącą sławą Kamila Stocha.

Taka różnica wieku dzieli Kamila Stocha i jego żonę. Ewa Bilan-Stoch urodziła się w wyjątkowym dniu!

Małżonka trzykrotnego mistrza olimpijskiego stara się być nieco w cieniu męża i raczej niechętnie udziela się w mediach. Były jednak sytuacje, w której to właśnie o Bilan-Stoch mówiło się więcej, niż o skoczku narciarskim. W rozmowie z portalem onet.pl ukochana Stocha wyznała, że oboje musieli uczyć się żyć z popularnością, co było ważną lekcją i całkowicie nową sytuacją dla pary. Z wypowiedzią Bilan-Stoch zapoznacie się w galerii poniżej.

Ujawniono dlaczego Kamil Stoch ożenił się jako 23-latek. Poruszające wyznanie o Ewie Bilan-Stoch. Intymne szczegóły

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze