Super Sportowiec Kwietnia Wygraj 500 złotych i wybierz najlepszego

i

Autor: GRAFIKA SE Mariusz Trocewicz

Super Sportowiec Kwietnia: Wygraj 500 złotych i wybierz najlepszego! To dziecinnie proste!

2021-04-30 6:11

Wygraj 500 złotych głosując na najlepszego sportowca kwietnia! Nasi zawodnicy przez cały miesiąc robili wszystko, by zapracować na miano najlepszych. Teraz absolutna elita powalczy o miano Super Sportowca Kwietnia. Najlepszego wybierzecie Wy, nasi wierni Czytelnicy. Do wygrania atrakcyjne nagrody. Za udział w głosowaniu przewidzieliśmy gratyfikację finansową w wysokości 6 x 500 złotych!

Super Sportowiec Kwietnia to kolejny z plebiscytów na najlepszego polskiego sportowca danego miesiąca, organizowany przez sportowy dział "Super Expressu". Zasady są dość proste i przejrzyste. Nominujemy najlepszych sportowców danego miesiąca, ale wygra tylko jeden z nich i jemu wręczymy wyjątkową nagrodę. Który? Wszystko zależy od Was! To czytelnicy "Super Expressu" i sport.se.pl wybiorą zwycięzcę wyjątkowego plebiscytu!

Sprawdź: Super Sportowiec Kwietnia: Zasady plebiscytu. Jak zagłosować i wygrać kasę?

Dla głosujących mamy atrakcyjne nagrody. Ich łączna pula to 3000 złotych! Sześć osób, które oddadzą swój głos otrzyma 500 złotych. Co trzeba zrobić? Przede wszystkim oddać głos na sportowca, który Twoim zdaniem był najlepszy W TYM MIEJSCU. Następnie uzupełnić formularz konkursowy, w którym uzasadnisz swój wybór. Osoby, które spełnią wszystkie te wymagania, wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród finansowych.

Zobacz: Rusza plebiscyt Super Sportowiec Kwietnia. Za głosowanie czekają nagrody!

O miano Super Sportowca Kwietnia powalczą: tenisista Hubert Hurkacz, rewelacyjna judoczka Beata Pacut i ikona polskiego MMA Mateusz Gamrot. Cała trójka w kwietniu osiągnęła wspaniałe sukcesy i z pewnością do ostatniego dnia głosowania stoczą zacięty bój o wyróżnienie. Głosowanie trwa od 30 kwietnia do 12 maja. Super Sportowiec Marca ogłoszony zostanie 13 maja, a listę nagrodzonych przedstawimy do 14 maja! Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Najnowsze