Rusza plebiscyt Super Sportowiec Kwietnia. Za głosowanie czekają nagrody!

2021-04-30 6:19 Jakub Waśko
Super Sportowiec Kwietnia Za głosowanie czekają nagrody!
Autor: GRAFIKA SE Mariusz Trocewicz

Wspinają się na wyżyny ludzkich możliwości! Na przełomie kwietnia oraz maja po raz kolejny wybierzemy najlepszego poskiego sportowca. Rozpoczynamy plebiscyt: Super Sportowiec Kwietnia Super Expressu! Wystarczy tylko chwila, by zagłosować na nominowaną przez nas osobę. 13 maja ogłosimy, kto, Waszymi głosami, został laureatem kolejnej edycji plebiscytu na Super Sportowca "Super Expressu" i sport.se.pl! A wśród głosujących wybierzemy 6 osób, które wygrają po 500 złotych.

Plebiscyt Super Sportowiec Kwietnia trwa od 30 kwietnia. Głosowanie W TYM MIEJSCU potrwa do 12 maja. Każdy może oddać głos na swojego faworyta i wziąć udział w naszym plebiscycie. Stawka jest bardzo atrakcyjna, bo 6 osób zostanie nagrodzonych przez nas nagrodami po 500 złotych każda. Wystarczy oddać ważny głos i wypełnić formularz konkursowy. Tam należy uzasadnić swój wybór oraz podać dane adresowe.

Sprawdź: Super Sportowiec Kwietnia: Zasady plebiscytu. Jak zagłosować i wygrać kasę?

Super Sportowca wybieramy co miesiąc. Kolejnego laureata ogłosimy 13 maja. Listę zwycięzców spośród głosujących przedstawimy 14 maja. Pula nagród to łącznie 3000 złotych!

Zobacz: Super Sportowiec Kwietnia: Wygraj 500 złotych i wybierz najlepszego! To dziecinnie proste!

O miano Super Sportowca Kwietnia walczą: Mateusz Gamrot (zawodnik MMA), Beata Pacut (mistrzyni Europy w judo) oraz Hubert Hurkacz (znany tenisista urodzony we Wrocławiu).

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze