Super Sportowiec Kwietnia: zagłosuj na Mateusza Gamrota i wygraj pieniądze!

2021-04-30 6:10 Jakub Waśko
Mateusz Gamrot
Autor: SE Mateusz Gamrot

Mateusz Gamrot przez lata owocnej kariery zasłużył sobie na miano jednej z legend polskiego MMA. Wojownik, przez długi czas związany z federacją KSW, postanowił spróbować sił za granicą. W wielkiej organizacji UFC w kwietniu “Gamer” wygrał pierwszą walkę, pokonując w efektowny sposób Scotta Holtzmana. Tym samym zasłużył sobie na miejsce w walce o miano Super Sportowca Kwietnia.

Kim jest Mateusz Gamrot?

Mateusz Gamrot urodził się 11 grudnia 1990 roku. Wywodzący się z zapasów wojownik od wielu lat prezentuje się fanom MMA. W amatorskim wydaniu mieszanych sztuk walki został mistrzem Europy w latach 2012 i 2013. Później na lata związał się z KSW. W latach 2016-2020 dzierżył pas mistrzowski w wadze lekkiej, a w 2018 roku dołożył do niego tytuł w kategorii piórkowej. Od ubiegłego roku związany jest z największą federacją MMA na świecie – UFC.

Sprawdź: Super Sportowiec Kwietnia: Wygraj 500 złotych i wybierz najlepszego! To dziecinnie proste!

Mateusz Gamrot - kandydat w plebiscycie Super Sportowiec Kwietnia

Pierwsza styczność Mateusza Gamrota z UFC nie była do końca udana. W październiku ubiegłego roku „Gamer” przegrał po decyzji sędziowskiej z Guramem Kutateladze na gali UFC 180. Walka, którą stoczył 10 kwietnia tego roku ze Scottem Holtzmanem, udowodniła że Gamrot może zrobić wielką karierę. 30-letni wojownik popisał się efektownym nokautem, za który otrzymał dodatkową nagrodę finansową. Eksperci nie mogli wyrazić podziwu dla polskiego sportowca!

Zobacz: Super Sportowiec Kwietnia: Zasady plebiscytu. Jak zagłosować i wygrać kasę?

Super Sportowiec Kwietnia - jak głosować?

W plebiscycie Super Sportowiec Kwietnia Super Expressu nominowana jest trójka polskich zawodowych sportowców. Mateusz Gamrot o zaszczytne miano powalczy z judoczką Beatą Pacut i tenisistą Hubertem Hurkaczem. Głosować na swojego faworyta można W TYM MIEJSCU. Należy zaznaczyć swój wybór, uzasadnić go i uzupełnić dane kontaktowe. Głosowanie potrwa od 30 kwietnia do 12 maja, a zwycięzcę ogłosimy 13 maja. Warto wesprzeć swoich idoli, ponieważ na 6 osób spośród wszystkich, które wezmą udział w głosowaniu, czeka nagroda w wysokości 500 złotych. Łączna pula nagród to 3000 złotych!

Sprawdź: Rusza plebiscyt Super Sportowiec Kwietnia. Za głosowanie czekają nagrody!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze