Ewa Bilan-Stoch przyznała się, że nigdy tego nie robiła! Aż ciężko uwierzyć, tego o żonie skoczka nikt nie wiedział

2021-09-16 17:35
Ewa Bilan-Stoch
Autor: Instagram/ ewabilanstoch Ewa Bilan-Stoch

Ewa Bilan-Stoch, która od wielu lat tworzy udane małżeństwo z Kamilem Stochem niejednokrotnie pokazywała już, że zawsze wspiera swojego męża, nawet w beznadziejnych sytuacjach starając się podnieść go na duchu. Pozycja skoczka w reprezentacji Polski sprawiła, że jego żona szybko znalazła się na językach fanów, którzy chcieli poznać ją bliżej. Kibice wciąż nie wiedzą wielu rzeczy o Ewie Bilan-Stoch i jedna z nich sprawiła, że opadły nam szczęki. Wszystko przez jej szczere wyznanie.

Ewa Bilan-Stoch przez długie lata kariery swojego męża starała się trzymać z dala od blasku fleszy i wolała trzymać się na uboczu, rzadko udzielając się w mediach społecznościowych. Stale rosnąca popularność Kamila Stocha, który zalicza się do grona najwybitniejszych polskich skoczków sprawiła jednak, że żona skoczka może pochwalić się ogromnym zainteresowaniem fanów, którzy chcieliby poznać ją bliżej. Ewa Bilan-Stoch od czasu do czasu zdecyduje się na udzielenie wywiadów, podczas których możemy się dowiedzieć m.in. jej podejścia do wiary i Boga oraz tego, jaki ma to wpływ na życie jej i Kamila Stocha. W jednej ze swoich ostatnich rozmów, Ewa Bilan-Stoch zdecydowała się na pewne wyznanie, o którym wiele osób mogło nie mieć pojęcia. Słowa żony Kamila Stocha mogły zaskoczyć wielu internautów. 

Ewa Bilan-Stoch zdecydowała się na piekielnie trudne wyznanie. Aż ścięło nas z nóg, dla wielu to temat tabu

Fani Ewy Bilan-Stoch mogli bowiem nie wiedzieć, że kobieta nie często zalewa się łzami. - Do łez nieczęsto. Nawet na skokach nigdy nie płakałam - odpowiedziała żona Kamila Stocha w rozmowie z Onetem pod koniec ubiegłego roku zapytana, czy często się wzrusza. Okazuje się jednak, że o ile Ewa Bilan-Stoch nie uroniła łzy podczas kolejnych zawodów w skokach narciarskich, gdzie występuje jej mąż Kamil, to są jednak rzeczy, które potrafią doprowadzić małżonkę Stocha do wzruszenia. 

Kamil Stoch pokazał zdjęcie z żoną. Tego skoczek i Ewa Bilan-Stoch już nie ukryją, aż bije po oczach

Przekonajcie się jak naprawdę wygląda małżeństwo Kamila Stocha i Ewy-Bilan Stoch, zaglądając do naszej galerii zdjęć!

Żona Kamila Stocha szczerze o płaczu! Ewa Bilan-Stoch nigdy nie wzruszyła się podczas skoków narciarskich

Starty Kamila Stocha w kolejnych zawodach Pucharu Świata i kolejne zwycięstwa skoczka co prawda nie są w stanie doprowadzić Ewy Bilan-Stoch do wzruszenia, jednak jak się okazuje, sytuacja wygląda zupełnie inaczej, gdy kobieta ma do czynienia ze sztuką. - Pamiętam, jak oglądaliśmy na Brodwayu Króla Lwa. Gdy usłyszałam początek i zobaczyłam wschodzące słońce, zwierzęta idące między ludźmi, to tak jak w Uffizi, popłakałam się z radości. Czasem płacze się, obcując z pięknem - wyznała żona Kamila Stocha.

Ewa Bilan-Stoch robi to zawsze, gdy tylko Kamil wyjeżdża z domu! To już tradycja

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze