Ewa Bilan-Stoch zdecydowała się na piekielnie trudne wyznanie. Aż ścięło nas z nóg, dla wielu to temat tabu

2021-07-21 10:10
Ewa Bilan-Stoch zdecydowała się na trudne wyznanie
Autor: Instagram/ ewabilanstoch Ewa Bilan-Stoch zdecydowała się na trudne wyznanie

Ewa Bilan-Stoch zalicza się do grona osób, które niechętnie zdradzają swoją prywatność w mediach i udzielają wywiadów, jednak kiedy już do tego dojdzie, fani mogą dowiedzieć się o żonie Kamila Stocha rzeczy, o których do tej pory z pewnością nie mieli pojęcia. Partnerka skoczka podczas jednej z takich rozmów zdecydowała się na piekielnie trudne wyznanie, które może zszokować wielu fanów Ewy Bilan-Stoch. Niektórzy się do tego nie przyznają lub jest to dla nich temat tabu.

Kamil Stoch od wielu lat zalicza się do grona liderów reprezentacji Polski w skokach narciarskich, a swoimi świetnymi występami nie tylko udowodnił, że jest w stanie godnie zastąpić Adama Małysza, ale również zyskał spore grono fanów. Złoty medalista olimpijski może pochwalić się ogromną popularnością, która przełożyła się również na rozpoznawalność jego żony, Ewy Bilan-Stoch. Partnerka skoczka stara się raczej trzymać na uboczu, jednak fakty z jej życia mimo wszystko interesują media i fanów. Żona Kamila Stocha niechętnie afiszuje się w mediach społecznościowych i udziela wywiadów, jednak jeśli już to robi. fani Ewy Bilan-Stoch mogą dowiedzieć się o niej rzeczy, których do tej pory z pewnością nie wiedzieli. Podczas jednej ze swoich rozmów, żona Kamila Stocha zdecydowała się na trudne wyznanie. 

NIE PRZEGAP! Tak może wyglądać zakończenie kariery Szpakowskiego! Wielka ceremonia. Dyrektor TVP Sport ujawnia

Szczere wyznanie Ewy Bilan-Stoch

Żona Kamila Stocha zalicza się do osób, które są aktywnie zawodowo i jak się okazuje, Ewa Bilan-Stoch po prostu lubi swoją pracę, która jest jednocześnie jej pasją. Partnerka skoczka poznała się z resztą ze swoim przyszłym mężem w pracy, robiąc zdjęcia podczas konkursu skoków narciarskich. Żona Kamila Stocha w jednym ze swoich wywiadów postanowiła przyznać się do rzeczy, która dla wielu osób jest tematem tabu i nie dopuszczają do siebie myśli, że mają problem z nadmierną pracą. - Tak, wydaje mi się, że jestem pracoholiczką. W moim przypadku praca jest silnie powiązana z życiem codziennym. Śmiejemy się z Kamilem, że on pracuje dla mnie, a ja dla niego. Trudno jest czasem zauważyć granicę, gdzie jest nasze życie prywatne, a gdzie zawodowe - wyznała w rozmowie z "Onet Sport" w listopadzie ubiegłego roku Ewa Bilan-Stoch.

Nie przegap: Spadliśmy z krzesła, gdy wyszła na jaw miłosna historia Adama i Izabeli Małysz! Żona skoczka nie mogła oprzeć się magii

Zobaczcie jak wygląda małżeństwo Kamila Stocha oraz Ewy Bilan-Stoch w naszej galerii poniżej! 

Ruszają Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020! Nie znać tych sportowców to grzech. Sprawdź, czy zdobędziesz maksymalną liczbę punktów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE