Tak poznali się Izabela i Adam Małysz

i

Autor: SE Tak poznali się Izabela i Adam Małysz

Spadliśmy z krzesła, gdy wyszła na jaw miłosna historia Adama i Izabeli Małysz! Żona skoczka nie mogła oprzeć się magii

2021-07-21 9:22

Adam Małysz bez wątpienia zalicza się do grona najlepszych polskich sportowców, a wielu fanów skoków narciarskich, którzy pamiętają jego występu do dziś uważa go za najlepszego polskiego skoczka w historii. Mogłoby się więc wydawać, że Adam Małysz, jako niekwestionowana ikona sportu i gwiazda prowadzi kompletnie odmienny tryb życia od innych Polaków, jednak wcale tak nie jest. Również jeśli chodzi o sprawy sercowe. Okazuje się bowiem, że "Orzeł z Wisły" poderwał swoją przyszłą żonę w całkiem normalny sposób.

Od czasu zakończenia kariery sportowej przez Adama Małysza minęło już kilka lat, jednak "Orzeł z Wisły" nadal cieszy się ogromną popularnością, a fani skoków narciarskich wciąż pamiętają jego wyczyny na skoczniach i kolejne sukcesy, jakie odnosił w przeszłości. Legendarny już skoczek latami pracował na swoją pozycję i w oczach wielu fanów jest prawdziwą ikoną polskiego sportu, a jego życiem wciąż interesują się tłumy. Z tego powodu sporej grupie osób może wydawać się, że Adam Małysz żyje zupełnie inaczej niż "zwykłe" osoby, jednak "Orzeł z Wisły" wielokrotnie pokazywał już, że tak nie jest. Jak się okazuje, również w sprawach sercowych były skoczek nie odstaje od reszty, a historia miłości Adama Małysza z jego żoną Izabelą może zaskoczyć wielu fanów. 

Żona Adama Małysza idzie w ślady Justyny Żyły! Niewielu zdecydowałoby się na ten krok, będą huczały miliony

Adam Małysz poderwał żonę na dyskotece

Okazuje się bowiem, że Adam Małysz i jego przyszła żona znali się od dziecka, chodząc do tej samej szkoły i przy okazji będąc sąsiadami. To jednak nie tutaj rozpoczął się związek skoczka, a na dyskotece, na którą wybrał się w młodości, a przyszła żona Małysza nie mogła oprzeć się magii tego miejsca. - Przez pewien czas się w ogóle nie widywaliśmy. Nasze drogi się rozeszły. W końcu spotkaliśmy się na dyskotece. I tak rozpoczął się nasz związek. Zadziałała magia dyskoteki. Banalna historia, prawda? - wyznała w rozmowie z "Onet Sport" w ubiegłym roku żona Małysza. Od tamtej pory były skoczek i jego żona są szczęśliwą parą, która w przyszłym roku obchodzić będzie srebrne gody, czyli 25. rocznicę ślubu. 

Kiedy dowiedzieliśmy się, kim jest matka Justyny Żyły, oczy wypadły nam z orbit. Nigdy o tym nie mówiła, wszystko wyszło na jaw

Zobacz także: Izabela Małysz opowiedziała o problemach w małżeństwie

Iga Baumgart-Witan i Justyna Święty-Ersetic podczas podróży do Tokio. Testowanie, długie kolejki i dobry humor!
Sonda
Czy Adam Małysz jest przystojny?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze