Izabela Małysz, Adam Małysz, Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/ adammalyszofficial, justynazyla Żona Adama Małysza idzie w ślady Justyny Żyły

Żona Adama Małysza idzie w ślady Justyny Żyły! Niewielu zdecydowałoby się na ten krok, będą huczały miliony

2021-07-19 22:11

Przez wielu lat, gdy Adam Małysz był u szczytu swojej popularności, rodzina jednego z najlepszych skoczków narciarskich trzymała się na uboczu, szanując swoją prywatność. Jak się jednak okazuje, teraz o żonie "Orła z Wisły" może się zrobić naprawdę głośno. Wszystko za sprawą propozycji, jaką miała w ostatnim czasie przyjąć Izabela Małysz. Według doniesień, żona legendarnego skoczka miała bowiem pójść w ślady Justyny Żyły i zobaczymy ją w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami".

Adam Małysz zapisał się złotymi zgłoskami w historii skoków narciarskich, a wielu kibiców tej dyscypliny nadal uważa go za najwybitniejszego z reprezentantów Polski. Nic więc dziwnego, że życie prywatne "Orła z Wisły" oraz to, co dzieje się w jego domu interesuje jego fanów. Przez lata jednak zarówno żona, jak i córka Adama Małysza pozostawały w cieniu, ceniąc swoją prywatność. Wiele w tej kwestii zmieniło się, gdy coraz popularniejsze zaczęły stawać się profile w mediach społecznościowych Izabeli oraz Karoliny Małysz. Tym razem okazuje się, że o żonie legendarnego skoczka może się zrobić głośno z innego powodu. Według plotek, Izabela Małysz miała przyjąć ofertę telewizji Polsat i weźmie udział w "Tańcu z Gwiazdami". 

Doleżal pominął Stocha i Kubackiego. To już ostateczna decyzja, koniec spekulacji

Izabela Małysz wystąpi w Tańcu z Gwiazdami

Jeszcze nie tak dawno temu, na parkiecie mogliśmy ujrzeć byłą żonę innego skoczka, czyli Justynę Żyłę. Teraz wszystko wskazuje na to, że Izabela Małysz pójdzie w ślady byłej partnerki Piotra Żyły. Jak donosi "Pomponik", produkcja od dawna zabiegała o to, aby żona Adama Małysza pojawiła się w programie, jednak dopiero teraz udało ją się do tego namówić. Izabela Małysz miałaby konkurować o Kryształową Kulę m.in. z Oliwią Bieniuk, Sylwią Bombą, Magdaleną Kajrowicz, czy Denisem Urubko. 

Nie przegap: Kiedy dowiedzieliśmy się, kim był ojciec Justyny Żyły, opadła nam szczęka. Niesamowite, prawda wyszła przypadkiem

Zobacz także: Izabela Małysz szczerze o problemach w małżeństwie

Iga Baumgart-Witan i Justyna Święty-Ersetic podczas podróży do Tokio. Testowanie, długie kolejki i dobry humor!
Sonda
Czy podoba Ci się Izabela Małysz?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze