Justyna Żyła

i

Autor: Instagram / justynazyla Justyna Żyła

Kiedy dowiedzieliśmy się, kim był ojciec Justyny Żyły, opadła nam szczęka. Niesamowite, prawda wyszła przypadkiem

2021-07-18 20:21

Justyna Żyła jest postacią, która wzbudza od lat wielką ciekawość ze strony fanów skoków narciarskich. Była żona Piotra znana była z upubliczniania faktów na temat swojego byłego małżeństwa, jednak nigdy bezpośrednio nie odnosiła się do tematu swoich rodziców. Okazuje się, że ojciec celebrytki wykonywał niezwykle ciężką i odpowiedzialną pracę. Prawda na ten temat wyszła całkowicie przypadkiem, na jednym ze zdjęć opublikowanych przez Żyłę na portalu społecznościowym Instagram.

Justyna Żyła jest postacią, która słynie z wielkiej aktywności na mediach społecznościowych. Była żona Piotra niejednokrotnie odnosiła się za ich pośrednictwem do swojego byłego małżeństwa, przez co raz po raz wynikały skandale obyczajowe. O ile była uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" jest już daleka takich zachowań, o tyle nadal potrafi zaskakiwać. Tym razem, Żyła przyznała się do tego, czym zajmował się jej ojciec. Nie da się ukryć, że miał bardzo odpowiedzialny zawód. Takiego wyznania ze strony byłej ukochanej Piotra Żyły nie można było się spodziewać.

Marcelina Ziętek nazwała tak Piotra Żyłę publicznie! Wcześniej tego unikała

Justyna Żyła pochwaliła się zawodem swojego ojca. O tym jeszcze nie mówiła

O ile Justyna Żyła bez najmniejszych problemów dzieli się szczegółami swojego życia prywatnego, o tyle sprawa jej rodziców jest wyjątkowo tajemnicza. Celebrytka nigdy nie mówiła o swojej mamie i tacie, zachowując ich prywatność w jak najlepszym porządku. Tym razem jednak celebrytka postanowiła przekroczyć tą granicę i powiedziała, kim z zawodu był jej ojciec. Takiego wyznania ze strony gwiazdy nie można było się spodziewać, ale długo skrywana prawda w końcu ujrzała światło dzienne. 

Aby dowiedzieć się, jakiego wyznania jest Justyna Żyła, przejdź do galerii poniżej.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski pokazali SZALONE WYGIBASY. Zrobili to na plaży, fani w szoku

Ojciec Justyny Żyły zajmował bardzo ważne stanowisko. Wyszło to dopiero teraz

Okazuje się, że ojciec Justyny Żyły pracował w służbach mundurowych. Prawda na ten temat wyszła zupełnym przypadkiem, kiedy celebrytka postanowiła się pochwalić budą dla psa. 

- A i budę muszę wam pokazać. Śpi z Karlą Swój transporter do...hmmm. pradziadków i cioci traktuje jak budę i czuje się bezpiecznie w tym samochodzie. (Wiem, co mówię, bo mój tata wiele lat był przewodnikiem psa i to niejednego, pracując w służbach mundurowych - napisała Justyna Żyła na Instagramie.

Zobacz także: Zobaczyliśmy z bliska nagie uda i pośladki 62-letniej Grażyny Torbickiej! Ten widok odbiera mowę! [ZDJĘCIA]

Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/justynazyla
Najnowsze