Robert Lewandowski, Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/_rl9 Robert i Anna Lewandowscy

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski pokazali SZALONE WYGIBASY. Zrobili to na plaży, fani w szoku

2021-07-18 17:09

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski są właśnie w trakcie urlopu i zaskakują swoich fanów wspaniałymi zdjęciami. Ostatnimi czasy, trenerka i żona napastnika reprezentacji Polski pochwaliła się zaskakującą fotografią, która uwieczniła wyjątkowo widowiskowe ćwiczenia, które para praktykowała na plaży. Fani, którzy zobaczyli ich w tak nietypowych pozycjach byli w szoku, o czym dali znać w komentarzach na portalu społecznościowym Instagram.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski nie ukrywają swoich dobrych humorów. Trenerka, jak i piłkarz reprezentacji Polski bardzo chętnie dzielą się zdjęciami ze swojego urlopu za pośrednictwem mediów społecznościowych, co spotyka się z bardzo dobrym odbiorem ze strony miłośników najsłynniejszego polskiego małżeństwa. Tym razem, żona kapitana piłkarskiej reprezentacji Polski pokazała zadziwiające ćwiczenia, jakie uprawia ze swoim mężem. Mało kto był w stanie zrobić takie wygibasy!

Marcelina Ziętek nazwała tak Piotra Żyłę publicznie! Wcześniej tego unikała

Anna Lewandowska pokazała wspaniałe wygibasy z mężem. Wszystko zostało uwiecznione na zdjęciu

Anna i Robert Lewandowscy w trakcie swojego urlopu wielokrotnie pokazywali zdjęcia, które wzbudzały lawinę komentarzy ze strony fanów, ale tym razem poszli o krok dalej. Okazuje się, że mimo wypoczynku para nadal aktywnie ćwiczy i dba o swoje sylwetki, a służy im do tego acroyoga. Fani, którzy często nie widzieli takiego stylu ćwiczenia, są zdumieni, o czym dają znać w komentarzach na portalu społecznościowym Instagram, a więc miejscu, na którym została umieszczona fotografia.

- Jesteście niemożliwi. Noszenie na rękach nabiera innego znaczenia. Pięknie-napisała jedna z fanek.

Anna Lewandowska pokazała się w bikini i się zaczęło. Reakcję można było przewidzieć

Fani nie dowierzają z formy Lewandowskich. Komentarze mówią same za siebie

Nie da się ukryć, że tak akrobatyczne i widowiskowe zdjęcie przyciągnęło także komentatorów, którzy nie są w stanie uwierzyć, że piłkarzowi i trenerce udało się tak łatwo znaleźć w tak akrobatycznej pozycji. Sami Lewandowscy nie odnieśli się do tego typu komentarzy, ale patrząc na ich zdjęcie, nie da się ukryć, że forma im dopisuje.

- Chętnie bym zobaczyła ilość nieudanych zdjęć, zanim to wyszło - napisała jedna z obserwujących na Instagramie.

Najnowsze