Anna Lewandowska w bikini

i

Autor: Instagram / annalewandowskahpba Anna Lewandowska w bikini

Anna Lewandowska pokazała się w bikini i się zaczęło. Reakcję można było przewidzieć

2021-07-18 9:10

Anna Lewandowska wciąż korzysta z wakacji u boku swojego męża Roberta. Już wkrótce piłkarz będzie musiał wrócić do Monachium, gdzie rozpocznie przygotowania do sezonu 2021/2022. Znana trenerka fitness chętnie dzieli się zdjęciami ze swojego wypoczynku, a materiały te ochoczo komentują internauci. Tak też było w tym przypadku, gdy kobieta pokazała się w seksownym bikini.

Kto jak kto, ale Robert Lewandowski z całą pewnością zasłużył na bardzo solidne wakacje. Kapitan reprezentacji Polski do niedawna walczył na mistrzostwach Europy, gdzie zdobył trzy bramki, a wcześniej starał się ponieść do sukcesów Bayern Monachium. Jak na warunki bawarskiej ekipy, miniony sezon był jednak nie do końca udany, jako że udało jej się zgarnąć "wyłącznie" mistrzostwo Niemiec. Ekipa pożegnała się przedwcześnie z Ligą Mistrzów oraz Pucharem Niemiec.

Robert Lewandowski szaleje na wakacjach - ZDJĘCIA

Piłkarz Roku 2020 FIFA wyskoczył na słoneczną Majorkę w towarzystwie swojej najbliższej rodziny. Tam może zrelaksować się ciesząc się słońcem m.in. u boku swojej ukochanej żony Anny. A ta często zamieszcza w sieci zdjęcia z ich wspólnego wypoczynku. Tak samo uczyniła teraz, zamieszczając dodatkowo tekst  o relaksie i suplementacji. Uwagę fanów zwróciła jednak poza i uroda znanej trenerki. "Najpiękniejsza kobieta na świecie", "Jakie piękne zdjęcie" - takie słowa w komentarzach mogła przeczytać Lewandowska.

Zobacz też: Zbigniew Boniek wskazał winnych wyniku Polski na Euro 2020. Padły trzy nazwiska, nie miał wątpliwości

Nie ulega żadnym wątpliwościom, że przy takim odbiorze swojej pracy, kobiecie pracuje się dużo przyjemniej. A zwłaszcza, że mogła się tego spodziewać, bo przecież posiada ogromne grono swoich sympatyków. Tymczasem wakacyjny luz powoli dobiega końca i już niedługo znane małżeństwo wróci do Niemiec. Z pewnością jednak nie będzie narzekało, bo relaks jest dobry tylko wtedy, gdy się z nim nie przesadza, a z cała pewnością kilka tygodni jakościowego wypoczynku to wystarczająca dawka, aby sprostać nowym wyzwaniom!

Finał Euro 2020 tuż tuż. Tymczasem Robert Lewandowski zobaczył dzieci grające w piłkę i… | Futbologia
Najnowsze