Piotr Żyła i Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram Piotr Żyła i Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek nazwała tak Piotra Żyłę publicznie! Wcześniej tego unikała

2021-07-18 7:47

W sobotę na skoczni w Wiśle odbyły się zawody z cyklu Letniego Grand Prix. Pośród sportowców, którzy walczyli o jak najlepsze rezultaty, był także i Piotr Żyła. Reprezentant Polski mógł liczyć na doping swojej zjawiskowej dziewczyny, Marceliny Ziętek. A ta zdecydowała się wypowiedzieć publicznie pewne słowa, których wcześniej długo unikała.

Choć skoki narciarskie zdecydowanie nie kojarzą się z wakacjami to jednak nie oznacza jeszcze, że nie odbywają się żadne zawody. Wręcz przeciwnie. W sobotę doszło do zmagań w Wiśle z cyklu Letniego Grand Prix. Wytęsknieni sympatycy tej dyscypliny sportowej mogli oglądać zmagania skoczków, choć tym razem zabrakło najbardziej utytułowanego spośród nich - Kamila Stocha. Mistrza olimpijskiego zatrzymała kontuzja i w tym przypadku musiał rozsądnie odpuścić walkę na skoczni.

Zobacz też: Anna Lewandowska i Robert Lewandowski pokazali SZALONE WYGIBASY. Zrobili to na plaży, fani w szoku

Walczył za to Piotr Żyła. I mógł liczyć na gorące wsparcie swojej ukochanej - Marceliny Ziętek. Młodsza od skoczka aktorka i modelka jest z nim w związku od dłuższego czasu, ale para długo wstrzymywała się od dzielenia swojego szczęścia przez media społecznościowe. To jednak uległo zmianie w ostatnich tygodniach. Tym tropem kobieta postanowiła podążyć także i teraz, zamieszczając post, który nie pozostawia żadnych złudzeń. "Dziękuję, Kochanie, za emocje" - napisała dziewczyna Piotra Żyły.

Takie wsparcie bez wątpienia pozwoli Piotrowi Żyle na jeszcze lepsze sprostanie wszystkim nadchodzącym wyzwaniom. Najważniejsze będzie jednak oczywiście wypracowanie dobrej formy na nowy sezon Pucharu Świata, który będzie zbliżał się wielkimi krokami. Jak zawsze skoczkowie rozpoczną rywalizację na poważnie i bez żadnych kalkulacji już w listopadzie.

Żyła mistrzem świata!
Najnowsze