Kamil Stoch pokazał zdjęcie z żoną. Tego skoczek i Ewa Bilan-Stoch już nie ukryją, aż bije po oczach

2021-09-14 9:54
Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch
Autor: Instagram/kamilstochofficial Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch

Pomału zbliża się moment, na który czekają wszyscy kibice skoków narciarskich. Już za kilka tygodni rozpocznie się kolejny sezon Pucharu Świata, gdzie ponownie dużą rolę powinien odegrać Kamil Stoch. Mistrz z Zębu korzysta obecnie z wolnych weekendów i spędza je u boku ukochanej żony. Ostatnie zdjęcie z Ewą Bilan-Stoch zachwyciło fanów, którzy nie szczędzili komplementów parze.

Kamil Stoch miał pewne problemy ze zdrowiem w ostatnich tygodniach i nie mógł pracować na pełnych obrotach, ale obecnie wszystko wróciło na dobre tory i mistrz szykuje się do kolejnego sezonu Pucharu Świata. Biało-czerwoni kibice liczą, że trzykrotny mistrz olimpijski znów zagwarantuje wielkie emocje i zdobędzie kilka ważnych tytułów. A nie można zapominać, że ten sezon będzie sezonem olimpijskim.

Kamil Stoch prawie jak Solejuk z "Rancza"! Pokazał zdjęcie z kolegami

Kamil Stoch pokazał zdjęcie z żoną. Fani nie mogli się powstrzymać

Początek zmagań o Kryształową Kulę będzie miał miejsce pod koniec listopada w Niżnym Tagile. Przedtem na skoczków czeka jeszcze kilka zmagań w Letnim Grand Prix, ale nie jest tajemnicą, że cykl ten nie jest tak intensywny, jak Puchar Świata. Dlatego Kamil Stoch może pozwolić sobie na nieco więcej wolnego niż podczas zimowych zmagań.

Niemiec okropnie potraktował Kamila Stocha. To było brutalne, mowa o wstydzie

A jak wielokrotnie przyznawał mistrz z Zębu, gdy tylko może poświęcić czas swojej ukochanej, tak właśnie robi. Wspólne zdjęcia Stocha i Ewy Bilan-Stoch to na ich profilach w mediach społecznościowych rzadkość. Teraz małżeństwo zrobiło jednak wyjątek i skoczek narciarski opublikował fotografię z ukochaną, a fani nie szczędzili im komplementów.

Kibice dopatrzyli się tego na zdjęciu Stocha. Ciężko to ukryć

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch cieszą się ogromną sympatią kibiców. Zwłaszcza dlatego, że mimo ogromnej popularności reprezentanta Polski, para bardzo mocno szanuje swoją prywatność i nie boi się szczerych wyznań o wielkiej miłości między nimi.

Tej wielkiej miłości nie da się ukryć również na zdjęciach. Jedna z internautek wyraźnie zaznaczyła to w komentarzu. - Miłość bije od państwa na odległość. Młodzi i piękni - czytamy we wpisie fanki Kamila Stocha. Większość komentarzy zachowana była w podobnym tonie i fani nie mogli wyjść z podziwu jak piękną parą są Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch.

Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch
Autor: Instagram/kamilstochofficial Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze