Ewa Bilan-Stoch szczerze o Bogu

i

Autor: Instagram/ ewabilanstoch Ewa Bilan-Stoch szczerze o Bogu

Ewa Bilan-Stoch szczerze o Bogu! Słowa żony Kamila Stocha wielu mogą zaskoczyć

2021-08-19 16:29

Kamil Stoch i jego żona Ewa od wielu lat tworzą udane małżeństwo, mogąc posłużyć innym za wzór tego, jak powinien wyglądać prawdziwy związek. Okazuje się, że duży wpływ na relacje skoczka reprezentanta Polski i Ewy Bilan-Stoch może mieć podejście kobiety do religii i Boga, a także gorszych momentów, które pojawiają się w ich życiu, o czym żona Kamila Stocha postanowiła opowiedzieć w jednym z wywiadów. Jedno z jej wyznań może zaskoczyć fanów.

Kamil Stoch od wielu lat daje wiele powodów do radości swoim najbliższym oraz fanom, zaliczając kolejne dobre występy i zgarniając kolejne trofea zarówno indywidualnie, jak i wraz z reprezentacją Polski w skokach narciarskich. Oprócz sukcesów w sporcie, Kamil Stoch może pochwalić się również poukładanym życiem prywatnym. Skoczek od ponad dekady jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Ewą Bilan-Stoch, która wspiera go w lepszych i gorszych chwilach. Wraz z rosnącą popularnością jednego z liderów reprezentacji Polski w skokach narciarskich, coraz głośniej zaczęło się również robić o Ewie Bilan-Stoch, która zaczęła przyciągać uwagę fanów oraz częściej udzielać wywiadów. Podczas jednego z nich żona Kamila Stocha szczerze opowiedziała o swoim podejściu do religii i Boga oraz tego, jaki wpływ na nią wiara w gorszych momentach życia.  

Zobaczcie jak przez lata zmieniała się Ewa Bilan-Stoch, zaglądając do naszej galerii zdjęć, która znajduje się poniżej!

Ewa Bilan-Stoch opowiedziała szczerze o Bogu i podejściu do religii. Wyznanie żony skoczka może zaskoczyć jej fanów

Fani Kamila Stocha niejednokrotnie mieli okazję przekonać się, że skoczek i jego żona tworzą udane małżeństwo. Duży wpływ na to może mieć podejście małżonków, również w kwestii gorszych momentów. Żona skoczka Biało-czerwonych podczas wywiadu, w którym zdradziła jak wygląda codzienność reprezentanta Polski, przy okazji opowiedziała również o Bogu i o tym, jak podchodzi do gorszych momentów w swoim życiu i związku. Jedno ze stwierdzeń może zaskoczyć jej fanów - Panu Bogu trzeba dziękować za wszystko, co nas spotyka. Nawet za gorsze chwile w życiu moim i Kamila, bo to zło, które nam się przytrafia, jest po coś. Po to, żebyśmy wyciągnęli wnioski, żebyśmy byli na przyszłość mądrzejsi i silniejsi. Tak to rozumiem - wyznała Ewa Bilan-Stoch w rozmowie z Dziennikiem Polskim w 2016 roku. Jak wynika ze słów Ewy Bilan-Stoch, żona skoczka nie załamuje się w gorszych chwilach, a próbuje znaleźć w nich pozytywy. 

NIE PRZEGAP: Żona Małysza dostała ważną wiadomość od Justyny Żyły! Wymowny gest celebrytki

Sonda
Czy Kamil Stoch to najlepszy polski skoczek?

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch od lat tworzą udaną parę

Kamil Stoch jest z Ewa Bilan-Stoch od wielu lat, ale dopiero w 2011 roku para zdecydował się sformalizować swój związek i stanąć na ślubnym kobiercu. Od tamtej pory Kamil Stoch i jego żona tworzy udane małżeństwo, które wspiera się na każdym kroku, przede wszystkim w złych chwilach, co jeden z liderów reprezentacji Polski niejednokrotnie potwierdzał, m.in. wychwalając swoją ukochaną na Instagramie. 

Justyna Kowalczyk pokazała zdjęcie w ciąży i się zaczęło. Wylew ohydnego hejtu, mistrzyni nie wytrzymała

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze