Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch

i

Autor: Instagram/kamilstochofficial Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch

Żona Stocha z gromadką dzieci. Wyjątkowe zdjęcie trafiło do sieci

2021-07-30 8:38

Kamil Stoch cieszy się obecnie chwilą wolnego od zawodów narciarskich. Nie oznacza to jednak, że ten czas jest dla niego jedynie okazją do wypoczynku, choć najlepszy polski skoczek spędza go ze swoją ukochaną żoną, Ewą Bilan-Stoch. Partnerka lidera naszej kadry udostępniła właśnie wyjątkowe zdjęcie, na którym wraz z mężem spędza czas z… gromadką dzieci!

Kamil Stoch ma za sobą wymagający sezon w startach zimowych. Polski skoczek, choć zapisał na swoim koncie kilka kolejnych sukcesów i zdobywał medale mistrzostw świata, nie był do końca zadowolony z tego, jak prezentował się zwłaszcza w drugiej części sezonu. Okres letni okazał się dla niego również intensywny – nasz najlepszy zawodnik w skokach narciarskich postanowił otworzyć galerię, w której można podziwiać wszystkie zdobyte przez niego trofea i dowiedzieć się nieco więcej na temat jego sukcesów oraz przygotowań do startów. To jednak nie wszystkie obowiązki, jakie ma Kamil Stoch. Lider naszej kadry skoczków prowadzi razem z żoną także szkołę, w której młodzi adepci rozpoczynają swoją przygodę ze skokami narciarskimi. Teraz Ewa Bilan-Stoch udostępniła niezwykłe zdjęcie, na którym razem z mężem i swoimi podopiecznymi cieszy się górskim słońcem i powietrzem.

Wiemy co ze zdrowiem Kamila Stocha! Skoczek przekazał WAŻNE wieści

Kamil Stoch: Bardzo długo walczyliśmy o te skocznie. Teraz nasi następcy będą mogli trenować w godnych warunkach

Ewa Bilan-Stoch udostępniła wyjątkowe zdjęcie, fani są zachwyceni

Kamil Stoch razem ze swoją żoną prowadzi szkołę sportową Eve-nement Zakopane, która powstała z inicjatywy naszego mistrza w 2014 roku. Choć skoczek z Zębu ma bardzo napięty terminarz, to stara się nie zapominać o swoich podopiecznych, dla których jest wielkim wzorem. Teraz, gdy spora część skoczków udała się na urlopy, Kamil Stoch wraz z żoną zorganizowali obóz sportowy dla zawodników swojego klubu. Młodzi skoczkowie wybrali się z trenerami i swoim idolem do Słowenii, gdzie korzystają z dobrych warunków do treningu i słonecznej pogody.

Kamil Stoch nie może się powstrzymać. Kibice czekają na wielki powrót

Tak Marta Kubacka bawi się z mężem. Skoczek aż się poderwał

Ewa Bilan-Stoch, która w ostatnim czasie nie była bardzo aktywna w mediach społecznościowych, postanowiła teraz zrelacjonować na Instagramie obóz sportowy klubu Eve-nement. Kamil Stoch i jego żona udali się w towarzystwie trenerów i swoich podopiecznych nad malownicze górskie jezioro, co świetnie widać na fotce udostępnionej w mediach społecznościowych. Fani byli zachwyceni, czemu wyraz dali w komentarzach: „Wesoła gromada”, Aww, uroczo”, „Cudowne!” pisali internauci.

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch

i

Autor: Instagram / ewabilanstoch Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze