Wiemy co ze zdrowiem Kamila Stocha! Skoczek przekazał WAŻNE wieści

2021-07-27 11:00
Kamil Stoch przekazał ważne informacje o zdrowiu
Autor: Instagram/ kamilstochofficial Kamil Stoch przekazał ważne informacje o zdrowiu

W ostatnich dniach fani Kamila Stocha znów drżeli o zdrowie swojego idola, który w ostatniej chwili musiał wycofać się z rywalizacji konkursach Letniego Grand Prix w skokach narciarskich, które rozgrywane były w Wiśle. Wszystko przez kontuzję stawu skokowego. Teraz jeden z liderów reprezentacji Polski w skokach poinformował fanów o swoim stanie zdrowia, czym mógł wprawić ich w zachwyt.

Podczas zawodów Letniego Grand Prix w skokach narciarskich, które odbyły się niedawno w Wiśle, fani naszych zawodników znów mieli okazję poczuć dreszczyk emocji, który towarzysz kibicowaniu na obiekcie im. Adama Małysza. Wielu zawodników miało nadzieję zobaczyć na skoczni wszystkich najlepszych polskich skoczków, w tym oczywiście również Kamila Stocha. Niestety rzeczywistość okazała się brutalna i w ostatniej chwili jeden z liderów reprezentacji Polski w skokach narciarskich musiał wycofać się z zawodów. Wszystko przez kontuzję stawu skokowego. W czasie, gdy Dawid Kubacki i Jakub Wolny wygrywali na skoczni w Wiśle-Malince, Kamil Stoch musiał nie tylko zmagać się z bólem, ale również przygotować się na powrót do pełnej sprawności. Jak się okazuje, stan zdrowia skoczka jest już o wiele lepszy i może on wrócić do treningów. 

Nie przegap: Ewa Bilan-Stoch zdecydowała się na piekielnie trudne wyznanie. Aż ścięło nas z nóg, dla wielu to temat tabu

Zobaczcie jak wygląda małżeństwo Kamila Stocha z Ewą Bilan-Stoch zaglądając do naszej galerii zdjęć!

Stoch wraca do zdrowia

Fani Kamila Stocha już mocą zacierać ręce po tym, jak ich idol przekazał im fantastyczne wieści. Stoch udostępnił na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie przez treningiem i oznajmił, że może już wracać do pracy, aby przygotować się do zbliżającego się sezonu. - Badania wykazały że z moim stawem skokowym wszystko jest w porządku. Musiałem tylko trochę odpocząć, dać mu się zregenerować i od dzisiaj mogłem wznowić treningi - napisał na Instagramie jeden z liderów polskiej kadry w skokach narciarskich. Ta informacja wprawiła fanów Kamila Stocha w prawdziwy zachwyt, o czym dali znać w komentarzach. - Super że wszystko dobrze z nogą i treningi wznowione są. Już nie możemy się doczekać Igrzysk Zimowych, myślę że pan również - napisała jedna z internautek pod zdjęciem skoczka. 

Wiemy, kim jest mama Stocha. Nie do wiary, nigdy o tym nie mówił!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze