Wiemy, kim jest mama Stocha. Nie do wiary, nigdy o tym nie mowił!

2021-07-22 19:18
Kamil Stoch
Autor: Instagram/kamilstochofficial Kamil Stoch

Kamil Stoch jest postacią, która mimo wielkiej sławy, unika mówienia o swoich sprawach prywatnych, przez co bardzo ciężko dowiedzieć się od niego samego szczegółów życia rodzinnego. Okazuje się, że mama reprezentanta Polski w skokach narciarskich jest postacią, która zajmuje się bardzo odpowiedzialną pracą. Mało kto o tym wiedział, prawda wyszła na jaw.

Kamil Stoch jest postacią, której nie trzeba przedstawić kibicom polskich sportów zimowych. Sportowiec od lat stanowi o sile reprezentacji Polski w skokach narciarskich i cały czas cieszy kibiców swoimi występami. Mimo dużej sławy Stoch unika mówienia o swoim życiu prywatnym, a jego rodzice są postaciami, które są zupełnie nieznane miłośnikom jego talentu. Okazuje się, że matka Kamila Stocha ma bardzo odpowiedzialną pracę. 

Tokio 2020: Ojciec Igi Świątek szczerze o występie córki w igrzyskach. Na to tenisistka musi zwrócić uwagę [WYWIAD]

Kamil Stoch skrywa tajemnicę na temat swojej rodziny. Czym zajmują się jego najbliżsi?

Rodzice Kamila Stocha przez lata pełnili bardzo ważne funkcje społeczne. Ojciec skoczka, pan Bronisław Stoch, od lat para się psychologią i pracuje jako jako biegły sądowy w sprawach rodzinnych, opiekuńczych i karnych, a także pomaga ludziom pogrążonym w depresji, pracując w poradni. Ojciec naszego czołowego skoczka od lat był wielkim miłośnikiem jego talentu i zawoził go na pierwsze treningi, gdy ten był jeszcze chłopcem. Mama uwielbianego sportowca, podobnie jak jej mąż, także miała bardzo odpowiedzialną funkcję, o której sam sportowiec nigdy nie mówił. 

Półnaga Marcelina Ziętek. Dziewczyna Piotra Żyły wygina się w rozkoszy

Aby zobaczyć, co na temat swojej żony ma do powiedzenia Kamil Stoch, przejdź do galerii poniżej

Czym zajmuje się mama Kamila Stocha? Zajmuje bardzo odpowiedzialną funkcję

Okazuje się, że kariera mamy Kamila Stocha związana była z Zakopanem i tamtejszym urzędem miasta. Matka sportowca pracowała jako sekretarzem w komisji do spraw rozwiązywania problemów alkoholowych. Pracowała tam w latach 1997-2018, kiedy to media ogłosiły, że kobieta przechodzi na emeryturę. Trzeba przyznać, że członkini rodziny sportowca miała naprawdę bardzo odpowiedzialne zajęcie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE