Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram / Marcelina Ziętek Marcelina Ziętek

Półnaga Marcelina Ziętek. Dziewczyna Piotra Żyły wygina się w rozkoszy

2021-07-22 18:20

Od pewnego czasu Piotr Żyła i Marcelina Ziętek nie ukrywają już w mediach społecznościowych, że tworzą związek. O to, aby fani wiedzieli, co dzieje się w życiu prywatnym, dba zwłaszcza kobieta. Bardzo chętnie dzieli się ona swoimi różnymi przeżyciami. Tak też było i tym razem, gdy dziewczyna skoczka postawiła na błogi relaks.

Trwa okres przerwy od skoków narciarskich na najwyższym światowym poziomie. Zawodnicy ciężko jednak pracują, aby zimą znajdować się w optymalnej formie. W tym celu biorą udział m.in. w zawodach z cyklu Letniego Grand Prix. Na co dzień natomiast poświęcają się treningom. Wszystkim oczywiście zależy, aby optymalnie przygotować się na listopad, kiedy to wystartują zawody w ramach Pucharu Świata. Od samego początku rywalizacja o punkty będzie bardzo zacięta.

Takie relacje z dziećmi ma Piotr Żyła

Pośród skoczków pracujących nad swoją formą znajduje się oczywiście także i Piotr Żyła. Prywatnie może on natomiast liczyć na wsparcie Marceliny Ziętek. Od pewnego czasu sportowiec nie ukrywa, że jest związany z Marceliną Ziętek. Młodsza od niego aktorka oraz modelka dba natomiast o to, aby fani obserwujących ją w mediach społecznościowych regularnie otrzymywali najświeższe informacje z jej życia prywatnego. Tak też postąpiła i tym razem!

Zobacz też: Justyna Żyła przygotowała prawdziwą BOMBĘ! Fani będą zachwyceni, niepowtarzalna okazja

Marcelina Ziętek w rozkosznej pozie

i

Autor: Instagram / Marcelina Ziętek Marcelina Ziętek w rozkosznej pozie

Rozkoszne wyciągnięcie się w seksownym bikini przy pełnym świetle słonecznym wskazuje, że Marcelina Ziętek musiała spędzić dzień w sposób doprawy wyborny. Młoda aktorka lubi podkreślać w mediach społecznościowych swoją radość płynącą z wypoczynku. Nie inaczej było także i tym razem. Póki trwają letnie, piękne miesiące, to naturalnie słusznym jest korzystać z uroków wspaniałej polskiej pogody!

Justyna Święty-Ersetic prezentuje dzwoneczek odstraszający niedźwiedzie w japońskiej dżungli
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze