Justyna Żyła przygotowała prawdziwą BOMBĘ! Fani będą zachwyceni, niepowtarzalna okazja

2021-07-22 13:03
Justyna Żyła przepowiada poprawę pogody
Autor: Instagram Justyna Żyła przepowiada poprawę pogody

Justyna Żyła od wielu lat poświęca się gotowaniu. Efekty jej zaangażowania w kuchni możemy oglądać m.in. na jej profilu na Instagramie, gdzie była żona Piotra Żyły często publikuje zdjęcia swoich kulinarnych specjałów. Teraz okazało się, że celebrytka przygotowała dla swoich fanów niezwykłą niespodziankę! Wydaje ona swoją własną książkę z przepisami w formie e-booka. To jednak nie koniec, bowiem Justyna Żyła zapowiedziała przy okazji konkurs, w którym można wygrać niezwykle atrakcyjną nagrodę!

Justyna Żyła w ostatnich latach zdobyła wierną rzeszę fanów. Duży rozgłos przyniósł jej oczywiście rozwód z mężem, znanym skoczkiem, Piotrem Żyłą. Po latach od rozstania wydaje się, że para w końcu doszła do pewnego porozumienia, ponieważ próżno szukać w mediach społecznościowych ataków jednej czy drugiej strony, co wcześniej zdarzało się nad wyraz często. Obecnie Justyna Żyła ma na swoim koncie na Instagramie już 100 tys. obserwujących i chętnie z tego korzysta, choć czasami zdarzają się jej wpadki, o czym więcej dowiecie się z galerii poniżej. Kobieta często publikuje tam różne materiały, głównie związane jednak z jej pasją, czyli gotowaniem. Teraz okazało się że była żona polskiego skoczka postanowiła zrobić krok dalej i wydaje własny zbiór przepisów w formie e-booka. A to nie koniec atrakcji, jakie czekają na jej fanów!

Wydała się cała prawda na temat relacji Piotra Żyły z dziećmi! Justyna to wykorzystała

Justyna Żyła przygotowała niezwykłą niespodziankę!

Na swoim profilu na Instagramie Justyna Żyła opublikowała zdjęcie w stylowym kuchennym fartuchu, ale ważniejszy tym razem zdecydowanie jest opis jej posta. W nim możemy dowiedzieć się, że ruszyła przedsprzedaż jej e-booka o gotowaniu, który, jak sama podkreśla, pozwoli czytelnikom poznać góralską kuchnię taką, jaka jest naprawdę, a nie tą przygotowaną specjalnie dla turystów.

Żona Adama Małysza idzie w ślady Justyny Żyły! Niewielu zdecydowałoby się na ten krok, będą huczały miliony

 - Nareszcie mogę zdradzić nad czym ostatnio pracowałam! Chcesz poznać góralską kuchnię w nie-turystycznej, autentycznej odsłonie? Gotować góralskie przysmaki z produktów dostępnych w całej Polsce? Właśnie ruszyła przedsprzedaż mojego e-booka "Góralskie przysmaki i ciekawostki", którego tworzę wraz z fansi.pl – napisała Justyna Żyła. Okazuje się, że dalej jest jeszcze ciekawiej!

Była żona Piotra Żyły zaprasza bowiem fanów do tego, aby kupowali jej e-booka już w przedsprzedaży. W zamian za to mogą oni wygrać bowiem niezwykle ciekawą nagrodę – kolację z Justyną Żyłą! - Kupując mojego e-booka w przedsprzedaży, możesz wygrać pyszne spotkanie ze mną - tak, zabiorę Cię na kolację – czytamy pod postem, w którym dalej opisane są wszystkie warunki konkursu. Z pewnością wśród 100 tys. obserwujących znajdzie się wielu, którzy chętnie wezmą w nim udział, aby móc zjeść pyszny posiłek ze swoją ulubienicą!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE