Kamil Stoch wyjawił prawdę o życiu z Ewą Bilan Stoch

i

Autor: SE Kamil Stoch wyjawił prawdę o życiu z Ewą Bilan Stoch

Po latach wyszło na jaw jak wygląda małżeńskie życie Kamila Stocha. Gdy to się dzieje, nawet nie śpi z Ewą Bilan-Stoch

2021-06-07 13:49

Kamil Stoch zalicza się do grupy reprezentantów Polski w skokach narciarskich, którzy od wielu lat spełniają się w roli męża, godząc obowiązki wobec swojej rodziny oraz wieczne rozjazdy, które spowodowane są trudami sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich. Ostatnio Kamil Stoch postanowił uchylić rąbka tajemnicy i opowiedzieć swoim fanom jak wygląda jego małżeństwo z Ewą Bilan-Stoch w czasie, gdy skoczek oddaje obowiązkom służbowym.

W kadrze reprezentacji Polski w skokach narciarskich nie brakuje znakomitych zawodników, którzy cieszą się sympatią, a w niektórych przypadkach nawet i uwielbieniem fanów. Do grona tych sportowców zalicza się oczywiście Kamil Stoch, który przed laty był w stanie wejść w buty Adama Małysza i dzielnie walczyć o kolejne medale dla Biało-czerwonych. Kamil Stoch od wielu lat jest w stanie godzić także rolę lidera reprezentacji Polski z obowiązkami męża. Skoczek w ostatnich dniach postanowił pójść o krok dalej i uchylić przed swoimi fanami rąbka tajemnicy, wyjawiając na Instagramie jak naprawdę wygląda jego małżeństwo z Ewą Bilan-Stoch. Okazuje się jednak, że małżeństwo nie zawsze może spędzać ze sobą tyle czasu ile by chciało, a zdarzają się również sytuację, w których małżeństwo nie może dzielić łóżka Przekonajcie się jak naprawdę wygląda związek Kamila Stocha z Ewą Bilan-Stoch zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej! 

Kamil Stoch rodzina

Kamil Stoch, tuż obok m.in. Dawida Kubackiego i Macieja Kota zalicza się do grona reprezentantów Polski, którzy postanowili sformalizować swój związek i spełniają się w roli męża. Kamil Stoch może pochwalić się również sporym stażem, bo skoczek i Ewa Bilan-Stoch stanęli na ślubnym kobiercu prawie 11 lat temu. Para wciąż nie doczekała się jeszcze potomstwa. Obecnie małżeństwo Stochów mieszka z kotem rasy Maine Coon.

To zdjęcie Kamila Stocha szybko zniknęło! Pokazał swoje ciało w wannie, zasłaniały go tylko bąbelki!

Sonda
Czy podoba Ci się Ewa Bilan-Stoch?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze