Iza Małysz zdradziła sekret skrywany latami! Nikt o tym nie wiedział, żona skoczka nie chciała kłamać

2021-09-19 9:23
Izabela Małysz i Adam Małysz
Autor: Instagram/ izamalysz Izabela Małysz zdradziła skrywany latami sekret

Izabela Małysz, która jest jedną z największych gwiazd kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami" od kilku tygodni coraz częściej udziela się w mediach społecznościowych, często odpowiadając na pytania swoich fanów oraz dzieląc się wieściami z planu "TzG" oraz jej życia prywatnego. Żona Adama Małysza postanowiła przeprowadzić na swoim Instagramie małe Q&A, gdzie odpowiedziała na pytania od internautów. Jedno z nich sprawiło, że Iza Małysz wyznała skrywany latami sekret. Żona "Orła z Wisły" nie chciała kłamać.

Przez ostatnie lata sportowej kariery Adama Małysza, jego żona Izabela wolała raczej unikać błysku fleszy i przesadnej uwagi mediów oraz fanów, trzymając się z boku. Wszystko zmieniło się, gdy żona "Orła z Wisły" zdecydowała się na udział w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Nie dość, że Iza Małysz błyszczy na parkiecie, to jeszcze doskonale radzi sobie w świecie mediów społecznościowych, gdzie udziela się zdecydowanie częściej, niż wcześniej. Niedawno żona skoczka postanowiła przeprowadzić na swoim Instagramie małe Q&A i odpowiedzieć na kilka pytań, które nurtują jej fanów. Dzięki temu mogliśmy się dowiedzieć, czy Iza i Adam Małysz zostaną niebawem dziadkami oraz co o tym wszystkim myśli ich córka Karolina. To jednak nie koniec, bo jedno, mogłoby się wydawać niewinne pytanie sprawiło, że Izabela Małysz musiała zdradzić sekret skrywany latami. 

Dziewczyna Piotra Żyły odsłoniła piekielnie długie nogi! Co za widok, zdjęcie robi furorę w sieci

Internauci niejednokrotnie udowadniali już, że potrafią zapytać o naprawdę różne rzeczy oraz zamieszczać w sieci komentarze, których z pewnością nie zadaliby w rzeczywistości. Tym razem jeden z fanów postanowił zapytać Izabelę Małysz o... niedzielny obiad oraz o to, co żona skoczka przygotowuje w kuchni w tym dniu. Okazuje się jednak, że nic. 

Justyna Kowalczyk nie próżnuje po porodzie! Mistrzyni pokazała jak wraca do formy

Zobaczcie nieznane zdjęcia ze ślubu Izabela i Adama Małysz, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

- To teraz wyjdzie szydło z worka.. Przecież nie będę kłamać. Gotuję w ciągu tygodnia a w niedzielę - idziemy na tradycyjny obiad do mojej mamy. Jakoś tak od zawsze celebrujmy wspólnie ten dzień.. - napisała w odpowiedzi Izabela Małysz. Tym samym żona "Orła z Wisły" zdradziła, że od dawna rodzina skoczka stołuje się u jego teściowej, odwiedzając ją w każdą niedzielę.

Tak Adam Małysz przeżył swój pierwszy raz! Orzeł z Wisły pokazał ogromny sprzęt [ZDJĘCIA]

Izabela Małysz zdradziła sekret o gotowaniu
Autor: Instagram/ izamalysz screen Izabela Małysz zdradziła sekret o gotowaniu

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze