Czegoś takiego z Anną Lewandowską JESZCZE NIE BYŁO. Obcy mężczyźni chcą pisać o jej stópkach

2021-03-02 12:14 ŁOLI
Anna Lewandowska
Autor: Instagram / annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Anna Lewandowska to nie tylko żona Roberta Lewandowskiego i jedna z piękniejszych oraz najbardziej popularnych partnerek piłkarzy w Polsce. Lewandowska na co dzień związana jest również z fitnessem, motywując kobiety do dbania o siebie, swoje zdrowie, figurę i urodę. W związku z tą działalnością, w jej mediach społecznościowych pojawia się wiele zdjęć, jednak zdarzają i tacy fani, którzy doszukują się tam innych rzeczy, niż reszta. Tak było również przy okazji jednego z ostatnich zdjęć Lewandowskiej.

Piłkarze, zwłaszcza ci zaliczający się do grona największych gwiazd na świecie przyzwyczaili kibiców do tego, że spędzają życie u boku pięknych kobiet. Nie inaczej jest w przypadku kapitana polskiej reprezentacji, Roberta Lewandowskiego. Jego żona Anna może pochwalić się dużą popularnością, zwłaszcza w sieci. Jej konto na Instagramie śledzi obecnie ponad 3,1 mln użytkowników, a jej zdjęcia biją rekordy popularności. Wiele z nich dotyczy działalności Lewandowskiej i branży fitness. Żona napastnika Bayernu prowadzi specjalne zajęcia, podczas których motywuje kobiety do ćwiczeń i dbania o własne zdrowie i sylwetkę. Lewandowska zachęca do działania także kolejnymi zdjęciami, które pojawiają się chociażby na jej Instagramie. Jedno z ostatnich również cieszyło się sporym zainteresowaniem, jednak część internautów skupiła się na czymś zupełnie innym niż reszta. 

CZYTAJ TAKŻE: Kamil Stoch pokazał co myśli o TAKICH kibicach z Polski. Padły słowa, które MOCNO zabolą. Ostra draka!

Na zdjęciu opublikowanym przez Lewandowską widzimy ją klęczącą tyłem do aparatu. Niemal wszyscy fani byli zachwyceni fotografią i chętnie komentowali post przy użyciu emotikom z sercami zamiast oczy lub po prostu pisząc, że jest to świetne zdjęcie. Pewien internauta postanowił jednak skupić się na widocznych stopach Lewandowskiej. 

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała swoje najpiękniejsze zdjęcie

Użytkownik Instagrama nie krył się ze swoimi upodobaniami i napisał w komentarzu co myśli o nogach żony polskiego piłkarza - Nice stopki - brzmiał wpis. Szybko znalazł on kompana do rozmowy. - Chcesz popisać o jej stopkach? - zapytał kolejny z fanów. - Mogę - odpowiedział pierwszy z nich. 

Sprawdź: Marcina Najmana czeka OGROMNY stres. Przed nim WAŻNY egzamin, wszystko wyszło na jaw

Post Anny Lewandowskiej, podobnie jak poprzednie miały po prostu nakłonić fanów do dbania o siebie. - Przygotowania do #FighterSummerChallenge rozpoczęte! Już nie mogę się doczekać maja! Tę wiosnę poświęcimy na spokojne budowanie zdrowych nawyków, ale już teraz wiem, że efekty będą niesamowite - napisała na Instagramie instruktorka fitness.

Nie przegap: Taka różnica wieku dzieli Kamila Stocha i jego żonę. Ewa Bilan-Stoch urodziła się w wyjątkowym dniu!

Anna Lewandowsk
Autor: Instagram/ annalewandowskahpba Anna Lewandowska
Najnowsze