Kamil Stoch pokazał co myśli o TAKICH kibicach z Polski. Padły słowa, które MOCNO zabolą. Ostra draka!

2021-03-01 21:39 ŁOLI
Kamil Stoch
Autor: Cyfra Sport Kamil Stoch

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Tak chciałoby się powiedzieć patrząc na oczekiwania fanów śledzących kolejne sukcesy swoich idoli. Niestety nikt nie może stale utrzymywać najwyższej formy i czasami musi zaliczyć mniejszy lub większy spadek. O tym, jakie podejście do jego występów mają niektórzy internauci przekonał się niedawno Kamil Stoch, który wyjaśnił i przy okazji zaorał jednego z nich. Reprezentant Polski w mocnych słowach wyznał co o tym myśli.

Wraz z początkiem każdego kolejnego sezonu, sportowcy z pewnością marzą o tym samym, czyli o jak najlepszej formie podczas nachodzących meczów, czy konkursów. Kamil Stoch przez lata udowadniał, że stać go na naprawdę wiele, czym zapracował na szacunek wielu fanów nie tylko z Polski. Jeden z kluczowych reprezentantów Polski przed Mistrzostwami Świata odbywającymi się w Obserstdorfie pokazał podczas zmagań Pucharu Świata w Rasnovie, że jest w stanie walczyć o medale. Podczas sobotniego konkursu na niemieckim obiekcie Polakowi nie poszło tak dobrze, jakby chciał, przez co ostatecznie zajął 22. miejsce. W tym czasie jego reprezentacyjny kolega, Piotr Żyła wywalczył złoty medal. 

CZYTAJ TAKŻE: To KONIEC Sylwestra Wardęgi w FAME MMA?! "Wolę nie mieć wynagrodzenia, ale żyć w zgodzie ze sobą" [TYLKO U NAS]

Stoch miał okazję przekonać się, że apetyt niektórych jego kibiców rośnie w miarę jedzenia, co jeden z fanów udowodnił pod ostatnich postem skoczka na jego Facebooku. - Duża skocznia to Twoja skocznia dwa medale musowo no chyba że chcesz mieć na pieńku z kibicami pozdrowienia a kciuki będę trzymał - napisał internauta. 

Zobacz także: Tak Adam Małysz świętował mistrzostwo świata Piotra Żyły

Na odpowiedź Kamila Stocha nie musiał długo czekać. - Na pieńku z kibicami? To chyba nie kibice - skomentował wpis jednego z kibiców skoczek. Jego odpowiedź szybko została zauważona przez kolejnych internautów, którzy masowo lajkowali słowa zawodnika. W zaledwie dwie godziny komentarz zyskał aż 2,4 tysiąca reakcji. Nie zabrakło również słów innych fanów, którzy stawali po stronie Stocha. - O tak bo prawdziwy kibic jest na dobre o złe - napisał inny z kibiców.

Sprawdź: Marcin Różalski znalazł NIEZAWODNY sposób na koronawirusa. Nie wszyscy są nim ZACHWYCENI

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze