Marcin Różalski znalazł NIEZAWODNY sposób na koronawirusa. Nie wszyscy są nim ZACHWYCENI

2021-03-01 19:10 ŁOLI
Marcin Różalski, MMA
Autor: East News Marcin Różalski

Marcin Różalski to jedna z legend polskich sportów walki. Zawodnik występujący przed laty m.in. w federacji KSW obecnie robi prawdziwą furorę w mediach społecznościowych, gdzie nie kryje się ze swoimi poglądami na różne tematy. Jeden z ostatnich postów wojownika dotyczył koronawirusa, a dokładnie pewnej rzeczy, która ma działać przeciwko niemu. Nie wszystkim internautom spodobał się humor Różalskiego, jednak większość użytkowników Instagrama była zachwycona.

W historii polskich sportów walki przewinęło się wielu zawodników, którzy do dziś wzbudzają emocje fanów. Jednym z nich bez wątpienia jest Marcin Różalski, który zasłynął nie tylko ze swoich umiejętności, ale również tatuaży, które zakrywają niemal całe jego ciało, w tym również twarz. Urodzony w Płocku zawodnik przed wiele lat walczył nie tylko w mieszanych sztukach walki, ale również kick-boxingu, boksie, a nawet spróbował swoich sił w walce na gołe pięści. Różalski jest również bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie nie kryje się ze swoimi poglądami. Wiele publikowanych przez niego treści ma również charakter humorystyczny, co bardzo podoba się jego fanom. Jeden z ostatnich postów zawodnika odnosił się do koronawirusa, a dokładnie pewnej rzeczy, która miałaby działać przeciwko niemu. 

CZYTAJ TAKŻE: To KONIEC Sylwestra Wardęgi w FAME MMA?! "Wolę nie mieć wynagrodzenia, ale żyć w zgodzie ze sobą" [TYLKO U NAS]

Marcin Różalski znany jest również z tego, że opiekuje się zwierzętami, w tym końmi i to poniekąd ich dotyczył ostatni wpis. W zdjęciu opublikowanym na jego instagramie internauci mogli ujrzeć końskie łajno, które może przyczynić się  do zmniejszenia ilości zakażeń. 

Zobacz także: Marcin Różalski zmienił się nie do poznania

- Jest przebój w walce z maurycem. Amantadyna,szczepki,maseczki,wszystko. Jakby co zapraszam. U mnie pod dostatkiem - napisał na Instagramie Różalski. Nie jest to niestety genialna szczepionka przeciwko wirusowi, który w ostatnich miesiącach zmienił życie, jakie znaliśmy. Post zawiera również zdjęcie końskiego łajna, nad którym widnieje specjalny napis. "Świeża kupa konia działa przeciwko koronawirusowi! Tak łatwo się dzieje: po prostu zbierać i to powoduje następujące cuda: 1) nie dotkniesz oczu, uszu, ust ani nosa! 2) nikt nie uściska ci ręki. 3) nikt nie zbliży się do ciebie na 2 metry. 4) dokładnie umyjesz ręce przed jedzeniem". 

Sprawdź: Anna Lewandowska WYZNAŁA na co przeznacza wolny czas! MARZĄ o tym wszyscy Polacy

Większości internautów spodobał się post Różalskiego, co dawali do zrozumienia publikując chociażby emotikony płaczące ze śmiechu. Nie wszystkim jednak humor zawodnika przypadł do gustu. Kilka osób zdecydowało się skomentować zdjęcie za pośrednictwem wymiotujących emotikonów. 

POPEK przed FAME MMA 9: Najpierw BESTIA, później NORMAN PARKE! [Koloseum]
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze