Marcina Najmana czeka OGROMNY stres. Przed nim WAŻNY egzamin, wszystko wyszło na jaw

2021-03-02 9:36 ŁOLI
Marcin Najman
Autor: Twitter / MarcinNajman Marcin Najman

Pomimo tego, że Marcin Najman zakończył niedawno swoją sportową karierę, decydując się odwiesić rękawice na kołek po ponad dwóch dekadach w ringu i oktagonie, to wciąż jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. To właśnie stamtąd fani "El Testosterona" mogli się dowiedzieć, że częstochowianina czeka ogromny stres związany z pewnym bardzo ważnym wydarzeniem w życiu wielu ludzi. Najman podchodzi bowiem do stresującego egzaminu.

Przez ostatnie ponad 20 lat, Marcin Najman stoczył wiele walk nie tylko w boksie, ale również MMA. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników w Polsce, a na pewno w internecie zdecydował się jednak zakończyć swoją sportową karierę walcząc na zorganizowanej przez siebie gali MMA-VIP z Szymonem "Taxi Złotówa" Wrześniem. Odwieszenie przez niego rękawic na kołku może nie być ostateczną decyzją, ponieważ "El Testosteron" już podał warunek, a konkretnie kwotę, jaka skłoniłaby go do wznowienia kariery. Ten temat częstochowianin raz jeszcze poruszył przy okazji kontuzji "Popka", który miał walczyć na gali FAME MMA 9, do której w krótkim filmie na swoim Instagramie odniósł się Najman. 

CZYTAJ TAKŻE: Kamil Stoch pokazał co myśli o TAKICH kibicach z Polski. Padły słowa, które MOCNO zabolą. Ostra draka!

- Właśnie kładłem się spać, a tu moją skrzynkę zasypały wiadomości z zapytaniem, czy słyszałem, że wypadła walka wieczoru mojej konkurencji? A drugie pytanie, to czy byłbym w stanie zastąpić Popka, który wypadł z walki wieczoru z Kizo - rozpoczął swój materiał "El Testosteron".

Zobacz także: Tyle na swoich galach płaci Marcin Najman

Odpowiedzi na dwa pojawiające się pytania od fanów to jednak nie wszystko, czego mogli się dowiedzieć internauci. Najman wyznał przy okazji, że czeka go bardzo ważny egzamin. - Bardzo szybko odpowiadam, bo muszę się kłaść, bo jutro mam egzamin na prawo jazdy. To są bardzo ważne sprawy, a nie będę się zajmował jakimiś głupotami - wyznał na Instagramie "El Testosteron". 

Sprawdź: Tak Piotr Żyła wyglądał w dzieciństwie. Ten brzdąc wskoczył na szczyt. Zawadiacki uśmiech, co za STYLÓWKA! [ZDJĘCIA]

Częstochowianin nie podzielił się informacją na temat tego, jakiej kategorii uprawnienia uzyska po ewentualnym zdaniu egzaminu. Nie mniej jednak trzymamy za niego kciuki podczas tego stresującego wydarzenia!

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze