Izabela Małysz w kuszącej pozie! Co za spojrzenie, seksapil aż z niej kipi

2021-09-15 10:12
Izabela Małysz
Autor: Instagram/ izamalysz Izabela Małysz

Izabela Małysz przez długie lata wolała się trzymać z dala od błysku fleszy i rzadko udzielała się w sieci. Wszystko zmieniło się, kiedy żona Adama Małysza zgodziła się na udział w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Obecnie Iza Małysz bryluje na parkiecie i może pochwalić się ogromnym zainteresowaniem. Małżonka "Orła z Wisły" doskonale odnajduje się w nowej roli, a seksapil aż z niej kipi.

W ostatnich tygodniach życie Izabeli Małysz i jej rodziny wywróciło się do góry nogami. Przez długie lata kariery Adama Małysza, jego żona wolała trzymać się na uboczu i nie skupiać na sobie błysków fleszy. Izabela Małysz rzadko pokazywała się publicznie i nie udzielała się zbyt chętnie w mediach społecznościowych. Wszystko zmieniło się, gdy żona "Orła z Wisły" zdecydowała się na odważny krok i postanowiła wziąć udział w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Decyzja ta okazała się strzałem w dziesiątkę, ponieważ Izabela Małysz bez dwóch zdań zalicza się do grona faworytów publiczności i może pochwalić się ogromnym zainteresowaniem. Udział w programie wiążę się jednak z uchyleniem rąbka tajemnicy prywatnego życia żony Adama Małysza, a fani "Tańca z Gwiazdami" mogli ostatnio przekonać się jak wyglądał rodzinny dom żony Małysza. Izabela znakomicie jednak odnajduje się w nowej roli, o czym świadczyć może jej ostatnia relacja na Instagramie. 

Suknia ślubna Karoliny Małysz kosztowała fortunę! Pracowały nad nią cztery krawcowe

Izabela Małysz, która przez długie lata była dla wielu fanów skoków narciarskich niedostępna, teraz nie tylko bryluje na parkiecie "Tańca z Gwiazdami", ale również kipi seksapilem. Żona Adama Małysza podzieliła się na swoim Instagramie krótkim nagraniem, na którym widać ją przed jednym z programów, w którym tańczyła. Żona Małysza przyjęła ponętną pozę, przez co serca kilku fanów mogły zabić szybciej. 

Izabela Małysz dostała ważną wiadomość od fana! Adam Małysz może być zazdrosny

Zobaczcie nieznane zdjęcia ze ślubu Izabeli i Adama Małyszów zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Żona Adama Małysza przyjęła kuszącą pozę! Seksapil aż kipi 

Izabelę Małysz na parkiecie nagrała Malwina Wędzikowska, stylistka i kostiumograf, która tworzy kreacje dla uczestników "Tańca z Gwiazdami". Na nagraniu widzimy żonę Adama Małysza w kuszącej pozie i z zalotnym spojrzeniem. Bez dwóch zdań "Orzeł z Wisły" może być dumny, że ma u swojego boku taką kobietę, której bez wątpienia kilku mężczyzn mogłoby pozazdrościć. 

Karolina Małysz wyznała, kim jest z zawodu! "Orzeł z Wisły" musi być z niej dumny

Izabela Małysz w kuszącej pozie
Autor: Instagram/ iza, Izabela Małysz w kuszącej pozie

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze