Adam Małysz, Izabela Małysz i Karolina Małysz

i

Autor: Instagram / karolina_malysz Adam Małysz, Izabela Małysz i Karolina Małysz

Karolina Małysz wyznała, kim jest z zawodu! "Orzeł z Wisły" musi być z niej dumny

2021-09-11 20:30

Córka Adama Małysza może powoli wracać do codzienności. Za nią wielkie święto, czym niewątpliwie był jej ślub. Najważniejszy dzień w życiu razem z Kamilem był niezwykle wzruszający. Karolina Małysz musiała poradzić sobie z ogromnym zainteresowaniem mediów i kibiców "Orła z Wisły". W rozmowie z portalem SportoweFakty.wp.pl, córka skoczcka wyznała, kim jest z zawodu. Niedawno podjęła też odważną decyzję o zmianie studiów.

Karolina Małysz wzięła ślub w pierwszy weekend września tego roku. Wyjątkowe święto w rodzinie wybitnego "Orła z Wisły" wzbudzało duże zainteresowanie w mediach i wśród kibiców. Wszyscy na bieżąco informowali o tym, jak przebiegała cała ceremonia. Olbrzymich emocji nie ukrywali Adam Małysz i jego żona Iza. Skoczek razem z ukochaną rozluźnili się podczas wesela, podczas którego nieźle poszaleli. Zabawa na parkiecie odbywała się nie tylko przy dźwiękach tradycyjnej weselnej muzyki. Nie zabrakło nowoczesnych utworów, do których goście chętnie tańczyli. Okazało się, że również Adam Małysz z ochotą brał udział w zabawie co zostało uwiecznione na nagraniu!

Izabela Małysz dostała ważną wiadomość od fana! Adam Małysz może być zazdrosny

Szalona zabawa na weselu Karoliny Małysz

Karolina Małysz udzieliła wywiadu portalowi SportoweFakty.wp.pl, w którym opowiedziała o najbliższych życiowych planach. Okazuje się, że córka skoczka niedawno postanowiła zmienić kierunek studiów. Wszystko ze względu na pracę. - Tata od zawsze mi powtarzał, że w życiu trzeba robić to, co się kocha. Nieważne, jaką drogę wybiorę, on będzie mnie wspierał i dopingował - mówi wprost Małysz. Córka "Orła z Wisły" postanowiła na pracę w social-mediach.

Do tej pory Małysz studiowała migracje kulturowe, ale postawiła na coś innego. - Zmieniłam kierunek. Migracje są niezwykle ciekawe, ale to nie to, co chciałam robić w życiu. Magisterkę kończę na Zarządzaniu w Mediach Społecznościowych i tym też obecnie się zajmuję. Jestem social media managerem - mówi wprost. Adam Małysz może być z niej dumny, bo dziewczyna myśli nawet o założeniu własnej firmy. Na razie Karolina Małysz nie chce jednak zdradzać szczegółów.

Żona Macieja Kota niecałe pół roku po porodzie znalazła się nad przepaścią. Ciężko znaleźć właściwe słowa

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze